Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram zdjęcie nr:

Głosujących
116. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    7 6,03%
  • 2

    8 6,90%
  • 3

    4 3,45%
  • 4

    2 1,72%
  • 5

    11 9,48%
  • 6

    14 12,07%
  • 7

    0 0%
  • 8

    4 3,45%
  • 9

    2 1,72%
  • 10

    3 2,59%
  • 11

    2 1,72%
  • 12

    8 6,90%
  • 13

    1 0,86%
  • 14

    1 0,86%
  • 15

    5 4,31%
  • 16

    6 5,17%
  • 17

    1 0,86%
  • 18

    3 2,59%
  • 19

    2 1,72%
  • 20

    8 6,90%
  • 21

    2 1,72%
  • 22

    0 0%
  • 23

    11 9,48%
  • 24

    5 4,31%
  • 25

    6 5,17%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Fajny pomysł.
    Pomyślimy nad tym. Muszę przejrzeć archiwum czy są wyniki ze wszystkich zabaw
    Zacząć ligę możemy w każdej chwili od nowa i np. ustalić, że tytuł "RAW Mistrza", będzie przyznawany za punkty z 10 gier.
    W praktyce:
    - Od kolejnej zabawy przez 10 następnych liczylibyśmy ptk.
    - Po dziesiątej grze zliczamy ogólną ilość punktów i rozdajemy laury.
    - Zwycięzca zostaje mistrzem na 10 zabaw, po czym przekazuje tytuł kolejnemu użytkownikowi (chyba, że zwycięża ponownie).

  2. #42

    Domyślnie

    Wkrada się powoli zdrowy duch rywalizacji. Liga - świetny pomysł. Od kiedy zaczynamy sezon?

    Mam jeszcze jeden pomysł na ligę. Obróbka na czas. Załóżmy, że mamy limit czasowy na obrobienie zdjęcia do 10 minut, lub inny krótszy.
    Znam fanatyków którzy przesadnie dbają o szczegóły i poświęcają swoje wolne popołudnia na obróbkę, zamiast zajmować się np. rodziną.
    Skąd pomysł? Moje zdjęcie obrobiłem w około 5 minut. Kolejne wersje powstawały w klejne dni. Jak się okazało niepotrzebnie, bo na sam koniec wyszło, że pierwsze było najlepsze pod względem kadru i tonacji

    Problem jest tlyko jeden jak sprawdzić ile zajeła obróbka... w edytorach tekstów i czy acad mamy czas edycji. A jpeg konkursowy? Ktoś ma pomysł?

    dziękuję wszystkim za głosy w moim debiucie.
    Czekam na kolejną edycję.

    Pozdrav

  3. #43

    Domyślnie

    Liga może i dobry pomysł ale wydaje mi się że jako drugoplanowe urozmaicenie, gdyż przede wszystkim jest to zabawa a "walka" przez 10 edycji sprawi że nikt nowy nie dołączy do zabawy np po 3 turze z zerowym kontem.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bucefal14 Zobacz posta
    Liga może i dobry pomysł ale wydaje mi się że jako drugoplanowe urozmaicenie, gdyż przede wszystkim jest to zabawa a "walka" przez 10 edycji sprawi że nikt nowy nie dołączy do zabawy np po 3 turze z zerowym kontem.
    Bardzo słuszny argument.
    Trzeba to wszystko na spokojnie przemyśleć
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bucefal14 Zobacz posta
    Liga może i dobry pomysł ale wydaje mi się że jako drugoplanowe urozmaicenie, gdyż przede wszystkim jest to zabawa a "walka" przez 10 edycji sprawi że nikt nowy nie dołączy do zabawy np po 3 turze z zerowym kontem.
    Panowie, przecież z przyjemnością goni się czołókę. Regularne zwycięstwa nie dają tyle frajdy ! Moim zdaniem.

    Zawsze zabawę można zacząć od 15 edycji, bądz zmienić nazwę na RAW Liga i od "zera" zabawa, sprawiedliwie dla wszystkich.

  6. #46

    Domyślnie

    znów prawie podium Dzięki za głosy i chwała zwycięzcom i zwyciężonym

    Jeśli chodzi o ligę, to nie boicie się, że pojawi się Fryzjer, a za nim CBA?

  7. #47

    Domyślnie

    Dzieki za glosy... Spodobalo mi sie i biore sie za wydanie 15!

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •