Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie Lightroom 3.3 - instalacja na Win7

    Witam wszystkich serdecznie.
    Mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić od dwóch dni, dlatego proszę w tym wątku o pomoc.
    Mając zainstalowanego LR 2.0 chciałem sobie udoskonalić życie i ściągnąłem LR 3.3 (wersja 30 dniowa)...prosta sprawa, parę "klików" i program zainstalowany. Moje zdziwienie było wielkie, gdy LR 3.3, wespół z Win 7 wyrzucił mi na pulpit okienko z informacją, że LR przestał działac i system zamknie program...
    Po konsultacji z "szukajką" próbowałem zainstalować CameraRAw i Adobe Menager'a, ale wtedy przeczytałem w okienku, że instalacja też się nie udała ...
    Mam zatem pytanie do was, czego mi brakuje, żeby to "dziadostwo" zainstalować ?

    ps:
    acha, LR 2 nie otwierał mi plików RAW/NEF ( widział tylko miniatury z ikoną CNX2, stąd moja próba ulepszenia dobrego ), ale otworzyc ich nie chciał... Obrazy JPG otwierał bez problemu.
    Po zainstalowaniu LR3 i odinstalowani LR2, nie mam żadnego z nich i został mi CNX2 , który oczywiście czyta wszystko...
    Moja desperacja sięgnęła zenitu i po ponownym postawieniu systemu problem nie zniknął.

    pozdrawiam

  2. #2
    Rozmowny Awatar RAQ
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Szczecin (dzielnica Zdroje)
    Posty
    337

    Domyślnie

    ciekawe, u mnie na 7 64bit, śmiga wersja pod 64bity, zero problemu


  3. #3

    Domyślnie

    U mnie trial chodzi bez problemów na W7 Home Premium 32 bity.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja również potwierdzę, że na Win7 Home Premium 64bit, LR 3.3 działa idealnie.

    Skąd wziąłeś tego LR?
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  5. #5
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie


    Dziękuję za potwierdzenie tezy, że program jest całkiem OK, ale co ja "bidok" mam czynić ?
    Postawiłem nowy system (u mnie jest to Win 7, 32b), bujam się teraz z przywróceniem wszystkiego, co niezbędne i na samą myśl, że mam znowu ściągnąć, zainstalować LR3 lub jakikolwiek inny, przechodzą mnie dreszcze...

    ok., dzięki chociaż za info

    ps:

    kurcze, ale co może być przyczyną, że LR nie startuje na "czystym" Win7 ?

    messer -> oryginał 30 dniowa wersja trial z Adobe

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez hydra_ulik ; 27-01-2011 o 21:53

  6. #6

    Domyślnie

    Dziwna sprawa, u mnie bez problemu zainstalowałam. I nawet przez chwilę chyba miałam 2.0 i 3.0 jednocześnie... I było git.

    Z tym, że ja mam wersję komercyjną, nie triala... Może jest gdzieś błąd w skrypcie, na forum Adobe nic o tym nie piszą?

  7. #7
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    to może tak...
    zainstalowałem z czystej ciekawości "pirata" LR2.6 i działa !... , co prawda tnie się okrótnie i muli strasznie, ale działa

    Z trialem jest dalej lipa... "dziadostwo" nie chce sie odpalić i już...może jestem skazany na FS i CNX2... ?

    pozdrawiam
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  8. #8

    Domyślnie

    Nom, na Win7 32b śmiga ładnie, z tym,że wersja komercyjna,
    z neta niby gratis,a le różnie to bywa z gratisami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •