Close

Strona 902 z 1938 PierwszyPierwszy ... 402802852892900901902903904912952100214021902 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 011 do 9 020 z 19377

Wątek: Humor

  1. #9011

    Domyślnie

    Mogę odpowiedzieć? Murzyn ma białego słuchać
    Tak właśnie brzmi ten dowcip

  2. #9012
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    158

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SADPUNK44 Zobacz posta
    Pytanie:

    CO MA MURZYN BIAŁEGO?

    Murzyn ma białego słuchać



    PS. polecam wszystkie filmy pana Emila

    edit: JAAAAAAAAa.. Pumexior mnie ubiegł ;(

  3. #9013
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Generalnie nie lubię angielskiego humoru. Ale w ich wykonaniu to co innego



    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #9014

  5. #9015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pumexior Zobacz posta
    Mogę odpowiedzieć? Murzyn ma białego słuchać
    Tak właśnie brzmi ten dowcip
    Cytat Zamieszczone przez di_ Zobacz posta
    Murzyn ma białego słuchać



    PS. polecam wszystkie filmy pana Emila

    edit: JAAAAAAAAa.. Pumexior mnie ubiegł ;(
    Braaawo, wygrywacie panowie olejek do opalania 15W40 firmy Aral, życzę miłej zabawy...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  6. #9016

    Domyślnie

    Ze względu na polityczną poprawność, zmieniłem troszkę bohaterów i teraz będziemy się śmiać z samych siebie:

    Grupa Murzynów (a z wielkiej, żeby nikt się nie obraził i nie doniósł) rodem z Nigerii (żeby nie było, że to afro-amerykanie) wybrała się do Wielkiej Brytanii na... polowanie. Z lotniska jadą prosto do urzędu leśnego, który wydaje pozwolenia na odstrzał zwierząt.
    - Dzińdybry, my chcieć zapolować na zwierz. U nas w Afryka, my być znudzeni. Ciągle słoń, hipopotam, lew. I tak w kółko. My chcieć zapolować na nieznany zwierz.
    - Bardzo mi przykro panowie, ale sezon polowań w Wielkiej Brytanii właśnie się zakończył. Niestety nie mogę wam wydać pozwolenia nawet na lisa.
    - Ale my przebyć wielki piasek i wielka woda. Tysiące mil, żeby zapolować na nieznany zwierz! Proszę coś wymyślić.
    Urzędnik myśli, myśli...
    - Wiecie co panowie? Sezon na zwierzęta się skończył, ale właśnie rozpoczął się ogłoszony przez partię rządzącą sezon na odstrzał imigrantów. W tym tygodniu dokładnie usuwamy nadmiar Polaków, macie ochotę?
    - Polaki? Na nich jeszcze nie polować. My polować na murzyny z plemienia Zulu, ale oni nie uciekać, tylko prosić o litość. My chcieć zapolować na Polaki!
    - No to super panowie! Tutaj macie wszystkie dokumenty, pozwolenie. W sąsiednim pokoju wydadzą wam broń. Polaka rozpoznacie po tym, że w każdym zdaniu jakie wypowie, dodaje wyraz "kurw@". Powodzenia i udanych łowów.

    Dostali strzelby i ruszyli do centrum Londynu.. Wędrują i wędrują, od Tower Bridge, obok parlamentu, zaszli do Greenwich nawet, a Polaka jak nie było tak nie ma. Ciemno już się zrobiło, zrezygnowani już chcą wsiadać do taksówki i jechać na lotnisko, aż nagle w ciemnej uliczce... ze śmietnika wynurza się czyjaś głowa i słychać głos:
    - O kurw@!! Pół niespleśniałego hamburgera! Do domu kurw@ zaniosę, to stara też się nażre.
    Murzyni bez zastanowienia ładują strzelby i strzelają wszyscy na raz. Przechodnie obok zamarli.. Chwila ciszy.. kobiety zaczęły krzyczeć, dzieci płakać.. Tłum zatrzymał Murzynów. Ktoś zawiadomił policję, która zjawiła się po minucie. Oficer zatrzymuje i spisuje myśliwych:
    - No to co panowie macie na swoje usprawiedliwienie?
    - Ale panie oficer! My mieć wszystkie dokument i pozwolenie! Pan oficer zobaczyć!
    Policjant dokładnie studiuje papiery, a murzyni kontynuują:
    - Skoro wy mieć sezon łowiecki i odstrzał Polaków, to dlaczego my zawinić coś? My tylko zastrzelić jeden Polak grzebiący w śmietnik.
    Policjant patrzy na nich z politowaniem i mówi:
    - Ale panowie, powiedzcie mi.. Gdzie sumienie? Gdzie etyka łowiecka?! Żeby tak zastrzelić przy paśniku? Przy samym paśniku?!
    Ostatnio edytowane przez KaeF ; 06-11-2010 o 04:05
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  7. #9017

    Domyślnie

    Kaef, sam wymyśliłeś czy złośliwy szef w pracy Ci opowiedział, gdy przypaliłeś wodę na herbatę?
    Ostatnio edytowane przez freefly ; 06-11-2010 o 06:24

  8. #9018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta

  9. #9019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Kaef, sam wymyśliłeś czy złośliwy szef w pracy Ci opowiedział, gdy przypaliłeś wodę na herbatę?
    Normalnie było o amerykanach i polowaniu na rumunów w polsce, ale jeszcze kto by na mnie doniósł do admina...
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  10. #9020

Strona 902 z 1938 PierwszyPierwszy ... 402802852892900901902903904912952100214021902 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •