Close

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187
  1. #181

    Domyślnie

    Krisunio - dwa pierwsze extra! A myślałem, ze na takim spędzie nie da się zrobić nic choćby troszkę sensownego a tu proszę jaka niespodzianka

  2. #182
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  3. #183

  4. #184

    Domyślnie

    Ciekawe ujęcia

  5. #185
    Andy18
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panoramix Zobacz posta
    Nie chodzi o to jaki kto ma sprzęt, ale o zachowanie. Wiadomo, że event, że tłum i że każdy chciałby coś pstryknąć. Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojego sprzętu... jak już znajdziesz sobie miejsce, to upewnij się, że nikomu nie zasłaniasz, zdejmij nakrycie głowy (nie z szacunku, tylko by dać pole nad głową innym), łokcie blisko tułowia (kompakt nie jest aż taki ciężki by stabilizować się szeroko...), kucnij lub pochyl się, jeśli to możliwe. Jeśli inni fotografowie stoją ciut dalej niż Ty - nie dziw się i nie ciesz że masz tak dużo miejsca. Nie wpychaj się pomiędzy nich a modela (być może mają obiektyw stałoogniskowy lub obiektyw z dużą odległością ostrzenia).
    No i witaj na forum, Andy - kompakciku-w-kapeluszu
    No racja będę pamiętał na przyszłość. A co sprzętu to myślę o zmianie na coś lepszego, w tym celu też tam byłem.

  6. #186

    Domyślnie

    24 to naprawdę fajne szkło i fajna ogniskowa
    Właśnie przeglądam NEFy z D3S + 24 1.4 (wszystko z wystawy). Nie wiem, co myśleć o tym topowym zestawie z żółtego obozu, ale jest nieostro i błędami FF albo BF (seria statycznych zdjęć na 1/800). Nikonowski, mityczny AF, na pewno nie niezawodny.
    Sony A850 + 50 1.4 podobnie - nieostro i mydlanie, ale bez błędów FF/BF.
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa, lewa, lewa!

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Właśnie przeglądam NEFy z D3S + 24 1.4 (wszystko z wystawy). Nie wiem, co myśleć o tym topowym zestawie z żółtego obozu, ale jest nieostro i błędami FF albo BF (seria statycznych zdjęć na 1/800). Nikonowski, mityczny AF, na pewno nie niezawodny.
    Sony A850 + 50 1.4 podobnie - nieostro i mydlanie, ale bez błędów FF/BF.
    Hmm, no ja sprawdzałem na swoim body i nie miałem problemów z AF. Może coś w korpusie się rozjechało ? 24 na 1.4 było dla mnie do akceptacji. Ostatnie zdjęcie z moich ze stoiska Nikona jest właśnie z 24 na pełnej dziurze.
    A7RII/24/35/85

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •