Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Z kasprowego

  1. #1

    Domyślnie Z kasprowego


  2. #2

    Domyślnie

    Jedynka pozamiatała.
    Na dwójce podoba mi się bardzo gra pierwszego planu z drugim (tłem)...

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka fantastyczna, panorama źle wywołana - przesadziłeś zdaje się z vibrance

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka powala na kolana
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Jedynka fantastyczna, panorama źle wywołana - przesadziłeś zdaje się z vibrance
    Tylko +39 Może - zbyt wyostrzone - jeszcze popatrzę na spokojnie i poprawię! Dzięki za uwagi!

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    1 gites

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka faktycznie fajna choć rażą wyjarane chmurki po prawej.
    Dwójka też mi się podoba.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    Marcin napiszę Ci, co myślę... trudno i tak już mnie nikt nie lubi
    1. fakt najlepsza ale niestety tylko z tego setu. Piszę tak bo widziałem Twoje lepsze O takich okolicznościach przyrody jakie spotkały Cię na Kasprowym marzył pewnie niejeden z nas przebywających na plenerze. Kadr niezdecydowany, trudno tu powiedzieć, co chciałeś nam pokazać... dość ciekawe niebo czy piękną inwersję?
    inwersję??? - proponowałbym ucięcie zdjęcia o 1/3 od góry, podkreślenie ciemniejszych krawędzi gór, trochę szkoda braku wypełnienia w PD.
    atrakcyjne niebo+inwersję??? -wyprostowałbym zgodnie z linią inwersji do tego cięcie części góry w LD, przepalenia - szkoda bo już z tego nic nie wyciągniesz, a byłoby super. Przyciemniłbym jeszcze niebo i spróbowałbym usunąć często spotykany a niepożądany w fotografii górskiej niebieski zafarb na szczytach (i niebie też trochę).
    2. ogólnie fajna, lubię takie kadry - ale bez niebieskiego w drugim planie.
    3. ??????
    Na przyszłość poradzę Ci jeszcze jedną rzecz, w szczególności dotyczy zdjęć dodawanych w kategorii "krajobraz"... Ramki przeważnie budzą kontrowersje, dlatego staraj się ich unikać
    Sam chciałeś takiego komentarza, tak, że proszę. Już Ty też mnie nie lubisz?? Pamiętaj że wszystko co napisałem to tylko moje zdanie, a ja się nie znam i pracuję tylko na laptopie. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 21-01-2011 o 12:47 Powód: pisownia

  9. #9

    Domyślnie

    Mariusz wielkie dzięki!! O to mi chodziło - konkrety Postaram się w chwili wolnej zobaczyć co wyjdzie z 1 według Twoich wskazówek. Ogólnie - słucham każdych rad chętnie, dzięki temu się czegoś ucze - więc polecam też się na przyszłość. Co do ramek - to ja akurat je bardzo lubię - mam do nich słabość Ale ja też się nie znam - od roku mam aparat - i też pracuję na laptopie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    Marcin napiszę Ci co myślę... trudno i tak już mnie nikt nie lubi

    Rozpowszechnianie i tworzenie plotek po forum będzie karane........




Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •