Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: Moduł GPS

  1. #21

    Domyślnie

    y, chodzi o zaznaczenie rewiru, a nie danego/danej pozycji.
    Żałuję, że tego rok temu u Turasów nie zrobiłem.
    Za miesiąc tego błędu nie popełnię.

  2. #22

    Domyślnie

    Mó Phottix GPS nie wiedzieć dlaczego przestał działać a tak fajnie pokazywał miejsca wykonanych fotek . Mam GPS Garmin który wykorzystuje do włóczenia się po szlakach, może by jego jakos wykorzystać?????? tak jak to opisuje Tomekkoziel, musze nad tym pomyślec, jeżeli będzie za dużo kombinacji zdecyduje sie na Yongnou N-918 (jest na allegro). GPS podpięty do aparatu jest zdecydowanie wygodniejszy, klikam fotke zgrywam do kampa i od razu mam namiary natomiast przy wykorzystaniu urządzeń pośrednich może być troche kombinacji np ręczne wprowadzanie współrzędnych. Może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł (burza muzgów może przynieść konkretne efekty)
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  3. #23

    Domyślnie

    zsychronizowane zegary w aparacie i gps, plik gpx zzucony do kompa i przy pomocy softu synchro ze zdjeciami (ja uzywam my track i LR4)

  4. #24

    Domyślnie

    Ma ktoś doświadczenia/opinie o tym?

    http://www.multifoto.pl/genesis-gps-...n,26,9325.html

    Przygarnę ew. do D7k

  5. #25

    Domyślnie

    Wlasnie nie dawno nabylem to cudo, puki co dziala . Wczoraj zakladam do aparatu i slycze ze cos w srodku lata sobie odkrecam dwie srubeczki a tam jedna srubka od stopki aparatu odkrecona, dokrecilem i dalej wszystko OK. Przepraszam ze bez polskich znakow, chwilowy problem.
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  6. #26

    Domyślnie

    Właśnie miałem pytać o tego Genesis'a. Dzięki. Cena nawet do przyjęcia: 139 zeta. Z tą śrubeczką to mnie rozbawiłeś
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  7. #27

    Domyślnie

    Sam byłem tym zaskoczony, wracając do tematu to puki co spisuje się OK, szybko łapie fixa, bezbłędnie pokazuje na mapie miejsca cykanych fotek, można go wyłączyć małym suwaczkiem no i cena do przyjęcia.
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  8. #28

    Domyślnie

    Zamawiam w takim razie dzisiaj.

  9. #29

    Domyślnie

    Ktoś wie, co to za chipset ten SKYLAB SKG13C ICBAA-1219? Jak się w praktyce ma do SiRFstar IV albo MKT MT3329? Czy istnieją już jakieś inne urządzenia z tym chipem? Bo na papierze wygląda świetnie, ale Google niewiele jest w stanie o nim powiedzieć...

    [edit] Jeszcze jedno pytanie: na zdjęciach ma strasznie długi kabel (na 100% plątałby się) - jak jest w rzeczywistości?
    Ostatnio edytowane przez DlaZabawy ; 25-03-2013 o 19:02

  10. #30

    Domyślnie

    Ja już zamówiłem Co do kabelka, to ci powiem jak przyjdzie.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •