Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: angel

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    a nie lepiej było by z całą dłonią i tym co trzyma ?

    u góry jeszcze miejsce jest
    Völkchlor

  3. #3

    Domyślnie

    i wyprostować żeby kolumna była równolegle do krawędzi zdjęcia

  4. #4

    Domyślnie

    mankamentów jest masa: kompozycja, światło, kompresja BW to te najbardziej rzutujące
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    a nie lepiej było by z całą dłonią i tym co trzyma ?

    u góry jeszcze miejsce jest
    A pewnie,ze lepiej, ale zdjecie w pośpiechu robione - próbowałam odratować ... mea culpa

    Cytat Zamieszczone przez rafalg78 Zobacz posta
    i wyprostować żeby kolumna była równolegle do krawędzi zdjęcia
    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    mankamentów jest masa: kompozycja, światło, kompresja BW to te najbardziej rzutujące
    Oczywiscie ja sie z tym zgadzam, obiektywizm innych jak najbardziej mi się przyda. Dziekuje

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cleo Zobacz posta
    A pewnie,ze lepiej, ale zdjecie w pośpiechu robione - próbowałam odratować ... mea culpa
    jak nie wyszło to nie wyszło, nie ma co ratować, serio. cięzko się przemóc ale to najlepsza droga. bo tak to nie bedziesz sie przykladać przy robieniu zdjecia wiedząc ze "się odratuje w kompie"
    Völkchlor

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    jak nie wyszło to nie wyszło, nie ma co ratować, serio. cięzko się przemóc ale to najlepsza droga. bo tak to nie bedziesz sie przykladać przy robieniu zdjecia wiedząc ze "się odratuje w kompie"
    Masz racje, dlatego ląduje do kosza

  8. #8

    Domyślnie

    ja kiedyś wszystko ładowałem do kosza, a teraz tego żałuję, więc jeśli jest miejsce, to gromadź w celach dokumentacyjnych, a w przyszłości kilka klatek Ci się na pewno przyda
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    ja kiedyś wszystko ładowałem do kosza, a teraz tego żałuję, więc jeśli jest miejsce, to gromadź w celach dokumentacyjnych, a w przyszłości kilka klatek Ci się na pewno przyda

    Hmmm... zobaczymy.

  10. #10

    Domyślnie

    wszystko nie, ale człowiek potrafi wpasć w taką tendencje zeby na siłę ratować co się da, potem jak się robi zdjecia to się takie myslenie ma własnie, ze to sie poprawi, to naprostuje, to wywali, etc.. a czasem wystarczy się po prostu przyłożyć
    Völkchlor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •