Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Bałtyk Gdzie?

  1. #1

    Domyślnie Bałtyk Gdzie?

    w związku z tym, e szukam miejsca na wakacyjny wyjazd nad Bałtyk proszę Was o pomoc. Może ktoś był w ładnym miejscu, lub zna przyjazną kwaterę lub może taka prowadzi?.
    Wymagania raczej standardowe. Miejsce, gdzie nie ma dużych tłumów, ładna plaża (klif odpada), atrakcje -cisza i spokój. Kwatera z pokojami z łazienką, odległość od morza na tyle bliska by z 2 dzieciaków i tym co zabiorą dojść piechotą. Wiem, że jeździcie i bywacie więc może ktoś zna fajne miejsce lub miłą kwaterę.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli już musi być Bałtyk to szczerze polecam Pustkowo, obok Trzęsacza. Cisza, spokój, całkowity brak dyskotek, jarmarków, tandetnych wesołych miasteczek, tysięcy straganików, promenad z wiecznymi pokazami mody i wieczornymi paradami motor-show. Kwater na przyzwoitym-bałtyckim poziomie co nie miara, do plaży blisko, szeroka, czysta.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #3

    Domyślnie

    Kołobrzeg- piękna plaża.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    To chyba ostatnie miejsce, które spełnia oczekiwania pytającego...

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    Miejsce, gdzie nie ma dużych tłumów, atrakcje -cisza i spokój.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #5

    Domyślnie

    daleko
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    z Lublina to generalnie nie za bardzo Ci po drodze nad Bałtyk Ja na Twoim miejscu nawet nie myślałbym o zapyziałym Bałtyku mając niewiele dalej nad wspaniałe Morze Czarne...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #7

    Domyślnie

    W nosie mam morze Czarne wolę Bałtyk. Rzeknę bardzo lubię nasze morze
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Moze Kopalino?? Fakt ze idzie sie z 15 -20 min przez las do morza ale to bardzo przyjemny spacerek. Po drodze mija sie jezioro.Bylem poczatkiem czerwca kilka lat temu. Na plazy przez kilka godzin widzielismy moze ze 2 spcerujace osoby. Niewiem jak jest w sezonie ale nie powinno byc tlumow. (Liczba ludności (2006) -154 osoby)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    W nosie mam morze Czarne wolę Bałtyk. Rzeknę bardzo lubię nasze morze
    Bardzo oryginalne podejście, upodobanie do syfiastego i zimnego morza

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    Bardzo oryginalne podejście, upodobanie do syfiastego i zimnego morza
    Byłem kilkanaście razy nad Bałtykiem i nigdy nie żałowałem. Czyste plaże i woda. Byłem na kilku plażach nad ciepłymi morzami i kamienie śmieci i tłumy, o kłujących świństwach w wodzie nie wspominam, bo tam po prostu żyją. Oryginalne upodobanie do ciepłych mórz.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-01-2011 o 23:23 Powód: pisownia!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •