Close

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130
  1. #21

    Domyślnie

    Amen

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Jaka to rewolucja ma nastąpić w matrycach na jesieni? To będzie raczej ewolucja, jak jest już od pewnego czasu, a mianowicie od ukazania się D3. Rewolucje to były w ciągu pierwszych 5-6 lat fotografii digitalnej, teraz spowolniło. Będzie trochę więcej pikseli przy utrzymaniu poziomu szumów + filmy w pełnym HD + trochę nowych gadżetów (coś tam w necie gruchało o karbonowym lżejszym korpusie). Nie widzę też żadnych rewelacji jeśli chodzi o matrycę D7000, co tu takiego rewelacyjnego? Dynamika jest b. dobra na najniższym iso, potem szybko spada, a szumy większe niż na D300s.
    Jak się boisz zainwestować w D3s, to kup D700, a na jesieni (lub zimą) dokupisz nową puszkę.

    szumy większe niz w d300s takkk takkkk....
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  3. #23

    Domyślnie

    A skoro masz teraz pożyczone D700, to napisz czego Tobie w nim brakuje. Może wtedy coś poradzimy.

  4. #24

    Domyślnie

    lepszego i precyzyjniejszego af, iso3200 na którym nie widać kaszki,
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  5. #25

    Domyślnie

    3200 ISO w D700 jest znakomite. Jesteś przeczulony. Miałeś kiedyś do czynienia z fotografią jeszcze przed erą cyfrową?
    Autofokus w D700 jest bardzo dobry. Autofokusa też trzeba umieć używać. Ja robiłem przez 2 miesiące zdjęcia 5D mark II o którym mówią że ma AF do .... , ale u mnie nie było nieostrych zdjęć.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    witam
    coraz bardziej uświadamiam sobie ze potrzebuje profesjonalnego korpusu, w dobie nadchodzących nowości(na razie nieoficjalnych) zastanawiam się czy poczekać na następce d700 lub d3 czy nie zastanawiać się i brać d3s.
    Chciałbym zakupu dokonać przed kwietniem. Najgorsze będzie to że jak kupie d3s i na jesień wyjdą nowe aparaty zn nowymi rewelacyjnymi matrycami jak w d7000 to będzie bida na psychice. Jakie macie zdanie na ten temat? Jak na razie Nikon nie podaje oficjalnych wiadomości o wypuszczeniu nowych profesjonalnych body, canon ma coś wypuścić ale chyba w lecie wiec N powinien iść za ciosem (chyba)
    Nie gniewaj się, ale Twoje rozterki wskazują na to, że "bida na psychice" to chyba już jest.

  7. #27

    Exclamation

    w sumie to mogłem nie prosić o opinie bo jak okazuje wszystkie watki w ten sposób się kończą...głupi jestem ...
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Nie widzę też żadnych rewelacji jeśli chodzi o matrycę D7000, co tu takiego rewelacyjnego? Dynamika jest b. dobra na najniższym iso, potem szybko spada, a szumy większe niż na D300s.
    Mogę prosić o przykłady na zdjęciach porównawczych ? Z wielką chęcią zobaczę. W razie czego służę takimi, które pokazują coś dokładnie odwrotnego......

    avatarr, "przemęcz" się jeszcze z 2 miesiące, bo jest spora szansa że wtedy D800 (jakkolwiek się będzie zwał następca d700) do tego czasu się pojawi. Będziesz miał jako taki pogląd na przyszłość.
    Ostatnio edytowane przez Fatman ; 16-01-2011 o 23:10
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  9. #29

    Domyślnie

    Jak masz czym pracowac to czekaj.Kiedys mialem rozterke D200 czy czekac?Poczekalem i kupilem D300 - roznica kolosalna.I teraz tez czekam...

  10. #30

    Domyślnie

    Ale skoku gigantycznego nie będzie - duże iso w d3s wystarczy, nowe korpusy będą miały więcej gadżetów, matryca 16-24mpx, filmy jeszcze lepsze, jeszcze szybszy karabin migawkowy, może szybszy af, do reportaży d3s spokojnie wystarczy i 12mpx też wystarczy , a to iso.... bajka, wątpię, żeby nikon teraz zrobił podobne iso przy 24mpx.


Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •