Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 130
  1. #11

    Domyślnie

    a jaki aparat masz teraz?
    jeśli sądzisz ze przez parę miesiący jeszcze Ci wystarczy, mozęsz poczekać na coś nowego, ale jeżeli chcesz niezwłocznie kupić puchę to się nie zastanawiaj
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  2. #12

    Domyślnie

    D700 jest świetne. Przewaga D3s to szybkość i wysokie czułości, przewaga D700 to mniejsze gabaryty przy pełnym obrazku, oraz także świetnych wysokich czułościach. Jak dla mnie to dwa zupełnie inne aparaty i z innymi przeznaczeniami. Wszystko zależy też jakich używasz obiektywów, co fotografujesz i jak często musisz wspomagać się lampą.

  3. #13

    Domyślnie

    tak jak juz ktoś napisał, czym teraz robisz zdjęcia? a co do d3s, miałem kilka razy w rękach...cudo!
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  4. #14

    Domyślnie

    d300s a d700 pożyczony.
    zastanawiam sie tylko nad tym czy poczekać lepiej na nowości jak następcą d700 lub d4 czy cus takiego i przeżyć jeszcze ten rok bez profi sprzętu czy brać d3s jeśli do kwietnia nic nie wyjdzie nowego.
    Bo tak myśląc na trzeźwo co mogą polepszyć w dxxxx ? wsadzą nowa matryce(to mnie najbardziej kusi patrząc po samplach d7000) a reszta i tak już jest super. Filmików nie potrzebuje w aparacie.
    Ostatnio edytowane przez avatarr ; 16-01-2011 o 18:26
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rangefinder Zobacz posta
    Wszystko zależy też jakich używasz obiektywów, co fotografujesz i jak często musisz wspomagać się lampą.
    ...i ile masz pieniędzy

  6. #16

    Domyślnie

    Pisałeś coś o korytarzach sejmowych, itd. To kupuj dwa korpusy D3s. Chociaż moim zdaniem D700 wystarczy.
    Zastanów się czy na pewno potrzebujesz profesjonalnego body tej klasy. Czy praca którą wykonujesz tego wymaga. Gdzie publikowałeś do tej pory?

  7. #17

    Domyślnie

    lampą często-imprezy firmowe, spotkania biznesowe, integracyjne wyjazdowe itp czasami zdarzy się slubniak.
    Obiektywy najważniejsza rzecz o to się nie martwcie
    nie publikuje-wszystko idzie do klienta
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  8. #18

    Domyślnie

    To teraz nie wiem dlaczego pisałeś o sejmowych korytarzach. Z pierwszych wypowiedzi wywnioskowałem, że trudnisz się fotoreportażem i newsami.
    Kup dwie budy D700 z uchwytami. Przynajmniej nie będziesz musiał żonglować obiektywami.

  9. #19

    Domyślnie

    2 lata od premiery D3s (czyli tyle samo ile minelo miedzy D3 a D3s) uplynie gdzies pod koniec 2011 roku, wiec na kwiecien w kwestii premiery nastepcy D3s-a bym realnie nie liczyl

    Nikon pod tym wzgledem jako firma jest akurat dosc staly i przewidywalny (mowie o cyklu zycia poszczegolnych puszek)

  10. #20

    Domyślnie

    Jaka to rewolucja ma nastąpić w matrycach na jesieni? To będzie raczej ewolucja, jak jest już od pewnego czasu, a mianowicie od ukazania się D3. Rewolucje to były w ciągu pierwszych 5-6 lat fotografii digitalnej, teraz spowolniło. Będzie trochę więcej pikseli przy utrzymaniu poziomu szumów + filmy w pełnym HD + trochę nowych gadżetów (coś tam w necie gruchało o karbonowym lżejszym korpusie). Nie widzę też żadnych rewelacji jeśli chodzi o matrycę D7000, co tu takiego rewelacyjnego? Dynamika jest b. dobra na najniższym iso, potem szybko spada, a szumy większe niż na D300s.
    Jak się boisz zainwestować w D3s, to kup D700, a na jesieni (lub zimą) dokupisz nową puszkę.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •