Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deep Zobacz posta
    Myślisz że musiałbyś szukać?

    W sumie to i tak.............. no zobaczymy co ten marzec przyniesie Bo własnie wpadłem na szalony pomysł
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Punkty af czy ja wiem i tak mam af w af-on zawsze wiec przekadrowuje jak chce na jednym punkcie.
    ale gdy robi się z bardzo małą GO, to takie przekadrowywanie może zaowocować ostrością nie tam gdzie byśmy sobie tego życzyli
    Mamiya + Sony

  3. #123

    Domyślnie

    Marzec/kwiecień przyniesie przyrząd z amputowanym lusterkiem.

  4. #124

    Domyślnie

    No to trzeba uwazac. Kwestia wprawy. Obecna ilosc punktow mysle ze wystarcza do sprawnej pracy.

  5. #125
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Marzec to najwyżej przyniesie zapowiedź czegoś co będzie do kupienia w czerwcu a może i wrześniu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #126

    Domyślnie

    Dziwnie to zabrzmiało "d3s czy teraz jeszcze warto?", jakby d3s był jakimś d2x, czy czymś podobnym Czekasz na D4? D3s to marzenie nie jednego, idealny korpus i jakość zdjęć, jeśli masz kase, nie wiem nad czym się zastanawiasz...., bo czekać na coś lepszego można w nieskończoność, w końcu zawsze będzie wychodziła jakaś nowość, a zdjęcia trzeba robić Jakbyś potrzebował, to byś robił "byle czym" (d300 jest b fajnym aparatem, szybki z przyjemnym szumem - niestety w rgb do ok iso 2200, w d700 dużo lepiej, a w d3s....); poza tym, zależy, co i dla kogo robisz (inna sprawa, że niedostatki korpusu można wykorzystać artystycznie np. długie czasy)... Ja robię od czasu do czasu Dejedynką za niecałe 1000zł z jedną z pierwszych matryc Nikona, i co, i też można robić foty, zarówno dla siebie, jak i do gazet. W latach 40-50-60, itd., wiecie jak robili...

  7. #127
    svn
    Gość

    Domyślnie

    Ja sobie zawsze odpowiadam, czy potrzebuję sprzętu do fotografii czy do video. Jeśli do fotografii to kupuję aparat i zakładam że zarobi na siebie. Jeśli do video to kupuję kamerę i zakładam że zarobi na siebie. Używam D3s jako narzędzia pracy i jestem bardzo zadowolony. A że na wejściu kosztował kupę forsy? Mam spokój na długi czas ze sprzętem i czy wyjdzie D4, 5D MIII czy jakiś inny wynalazek - to już mnie nie obchodzi. Czy warto? Jak nie zamierzasz zrobić z tego aparatu kury znoszącej złote jajka, to nie. Jak zamierzasz tym narzędziem zarabiać pieniądze - to warto.

    A jeśli stać Ciebie na oczekiwanie na jakiś wynalazek - to nie kupuj ani D4 ani D3S bo nie jest Ci potrzebny :P

    Pozdrawiam serdecznie.

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez svn Zobacz posta
    A jeśli stać Ciebie na oczekiwanie na jakiś wynalazek - to nie kupuj ani D4 ani D3S bo nie jest Ci potrzebny :P
    Dokładnie o tym samym pomyślałem czytając ten cały wątek.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #129

    Domyślnie

    to ja tylko dodam tyle, ze na koniec sierpnia Nikon planuje jakas zapowiedz, patrzac na czas to pewnie bedzie to nastepca d3s, czyli do sklepow wejdzie w okolicy gwiazdki, w zwiazku z tym, nie wiem czy jest sens czekania

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamz Zobacz posta
    to ja tylko dodam tyle, ze na koniec sierpnia Nikon planuje jakas zapowiedz, patrzac na czas to pewnie bedzie to nastepca d3s, czyli do sklepow wejdzie w okolicy gwiazdki, w zwiazku z tym, nie wiem czy jest sens czekania
    dokladnie tak samo wygladala sytuacja rok temu z d3s (do kupienia byl na przelomie listopada/grudnia) i 3 lata temu z d3 (tu bylo gorzej, bo sie wszyscy na pierwszy FF rzucili)

    a nikon odswieza duze puszki co 4 lata - to sie wszystko kalendarzowo bardzo dobrze zgadza

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •