Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie 2 panoramy i coś z Kasprowego

    Specjalnie dla Piotra bez ramek

    1.


    2.


    3.


    4.

    D7000 + MB-D11 + N18-105 + N50/1.8D + N70-300/4.5-5.6G + N10-24/3,5-4,5G + Metz 48 AF-1
    http://www.wobolewicz.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo w moim guście. Podobają mi się. Dzięki za brak ramek

  3. #3

    Domyślnie

    nieparzyste najs na dwójce przeszkadza mi trochę w odbiorze ... kolor i obcięcie szczytów a na 4-ce brak zdecydowania albo mniej dołu albo góry Najbardziej przypadła mi do gustu 3-ka, nawet z ludziskami
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

  4. #4

    Domyślnie

    hehe, Wojtek no aż tak dziobać u admina tego się po Tobie nie spodziewałem
    a mówiłeś że pstryki jakieś wrzucisz, jasne... ŚCIEMNIACZU TY JEDEN.
    kolejno jak dla mnie 4,3,1 a na 2 walą Ci się góry troszkę.. Ale pamiętaj że to tylko moje zdanie.

  5. #5

    Domyślnie

    Może i się walą ale uważam że jest najładniejsza i najoryginalniejsza ze wszystkich pokazanych...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Może i się walą ale uważam że jest najładniejsza i najoryginalniejsza ze wszystkich pokazanych...

    Zgadzam się fajne spojrzenie, a gdyby jeszcze więcej góry to całkowity wypas by był....

    Kurcze chciałbym zobaczyć Wasze panoramy w dużym wydrukach, wtedy to było by super !
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    wszystkie rewelacyjne ale 4 szczególnie przypadła do gustu
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •