Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinez Zobacz posta
    Crumpler ze wzorkami Ci się nie podoba? Kiedyś były toryby pretty bella czy jakoś podobnie się nazywały.
    Zastanawiałam się nad tą: http://www.torbyfoto.pl/torby/crumpl...ella-5500,936s

    Jedyna sensowna z gotowców. Ale nie wiem czy tam się mój sprzęt zmiesci (np. 70-200, lampa i mniejsze szkiełko? żeby upchnąć zapasowe body to nie marzę...)

    A tak w ogóle dziękuję za zrozumienie Zgodzę się też w 100% że torba musi być PRZEDE WSZYSTKIM praktyczna. Potem ładna.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #32

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania. Mam w szafie masę plecaków i krowiastych toreb. Potrzebuję czegoś mniejszego co pomieści D700(bez gripa) + zoom 24-70 lub 2 małe stałki. Jeszcze jedno - lubię w torbie jak aparat siedzi obiektywem do dołu. Co sądzicie o Hama Defender 160 - pomieszczę się z tym?
    mój chory blog

  3. #33

    Domyślnie

    Może podlinkuję wam mój stary post ze zdjeciami. Mam Crumplera Pretty Boy 7500. Na miasto zawsze biorę tę torbę a nie inną. A dlaczego to juz tutaj: forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=162253&page=3

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    Przyłączam się do pytania. Mam w szafie masę plecaków i krowiastych toreb. Potrzebuję czegoś mniejszego co pomieści D700(bez gripa) + zoom 24-70 lub 2 małe stałki. Jeszcze jedno - lubię w torbie jak aparat siedzi obiektywem do dołu. Co sądzicie o Hama Defender 160 - pomieszczę się z tym?
    mam co prawda 180 tam zmieści się w ten sposób sprawdź wymiary tej 160(wysokość) jeśli jest zbliżona to wejdzie

  5. #35

    Domyślnie

    tak jak już podałem we wcześniejszym linku
    Crumpler Pretty Boy 7500
    Z tym, że leży bokiem, nie stoi na obiektywie - swoją drogą to ja tak nie lubię nosić.. jakoś opierać cały ciężar na przedniej soczewie.

    A! Oczywiście teraz jest d700 a nie d300s, ale rozmiar niemal identyczny więc..

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinquin Zobacz posta
    Podłączę się do tematu (mogę? )
    Wybaczcie, ale te wszystkie torby... takie brzydkie są Co sądzicie o własnoręcznym zmajstrowaniu torby? Kupić rzep, przegródki porobić... Chciałabym cos mieć ładniejszego niż to co widać u nas w sklepach...

    (tylko nie zlinczujcie proszę... kobietą jestem i torba musi być ładna!)
    Ja jestem jak najbardziej za Sam uszyłem insert http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=145376 bo nie mogłem znaleźć odpowiedniej dla siebie torby foto. Dla mnie priorytetem była mobilność i nierzucanie się w oczy, ale przecież można uszyć sobie torbę czy insert dokładnie pod swoje potrzeby.

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Ostatnio oglądałem w sklepie torby Vanguard z serii Up-rise. Są świetnie wykonane, nie za bardzo rzucające się w oczy. Coś jakby torba na laptopa. Mają fajny patent ze zmianą grubości(objętości) torby za pomocą rozpinananego zamka błyskawicznego w razie potrzeby poszerzenia. Można wtedy włożyć do torby laptopa.
    Np. ten model lub dwa inne z tej serii odpowiednio większe; http://sklepfotograficzny.pl/torby,f...rd/UP-Rise-28/

  8. #38

    Domyślnie

    Kupiłem trochę w ciemno (mea culpa) Crumplera Delhi 620 - spora, wydawała się nawet bardzo spora. No i... wkładka na sprzęt jest minimalnie za niska na D700+24-70 i na 70-200 postawione na sztorc. W stosunku do zewnętrznych wymiarów torby nieiwele wchodzi do niej sprzętu.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •