Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Nikon Coolpix- po upadku, jakie mogą być szkody??

    Witam!
    Jestem posiadaczem aparatu cyfrowego jak w temacie. Wczoraj wydażył sie wypadek, aparat upadł i uderzył o podłogę. Był wtedy włączony. Teraz sytuacja wygląda tak: obiektyw został wysunięty i nie da sie go ruszyć, przy próbie włączania słychać ze jakiś "silniczek" w środku pracuje, ale nic nie dzieje się z obiektywem a na wyświetlaczu po pewnym czasie pojawia sie tylko biały obraz. Przy próbie wyłączenia też nic się nie dzieje. Jak delikatnie nim potrząsam to słychać, że w środku coś 'lata' (czytać: urwało się)Smile I teraz ma pytanie: co mogło się stać, tzn jak dotkliwe są to szkody,jakie mogą być koszty naprawy oraz gdzie mogę naprawić w Warszawie ten aparat tanio i solidnie?? Miał może ktoś już takiego Coolpix'a po upadku?? Jeśli ktoś ma to niech poda kontakt do jakiegoś serwisu (w Warszawie). I jeszcze jedno- aparat jest na gwarancji ale wątpię żeby mi uznali skoro jest po upadku, wiec co mógłbym powiedzieć żeby okazało sie wiarygodne i żeby uznali gwarancje?
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba nie zostaje Ci nic innego jak nasz ulubiony serwis na ulicy Postępu...

  3. #3

    Domyślnie

    Wyglada to na mechaniczne uszkodzenie napedu obiektywu.
    Pozostale objawy moga byc pochodne.
    Niestety bez serwisu raczej ci sprzet nie zadziala.

  4. #4

    Domyślnie

    A moze zna ktoś jakiś serwis aparatów nieautoryzowany, chodzi zeby był tanszy ale jednoczescnie w miare porządny, bo podejrzewam ze w Nikonie na ul. Postepu to niezle ze mnie sciągną Ktos orientuje sie jakie to mogą być koszta??

  5. #5

    Domyślnie

    Mam pewne obawy. Lustro, to jakis konkret, ale modele malpek mnoza sie, jak w wylegarni krokodyli. Roznie to moze byc z czesciami (dostepnosc, cena...), a nawet nie wspomniales ani slowem o modelu.

  6. #6

    Domyślnie

    Fakt, nie zauważyłem że nie podalem modelu- jest to Nikon Coolpix L3. Sorry za moje roztargnienie
    Moze teraz ktos orientacyjnie mi powie koszta. I jesli mozecie to namiary na jakeigos specjaliste sprawdzonego z Wa-wy.
    Ostatnio edytowane przez Francki ; 14-01-2007 o 13:36

  7. #7

    Domyślnie

    Aparat nowy kosztuje 559 zł za wycenę zapłacisz pewnie z 50 zł. A na koniec Serwis stwierdzi że naprawa przewyższy koszt aparatu
    Jeszcze poszukaj na forum jest jakiś gość który naprawia sprzęt możesz zadzwonić nie mam w tej chwili pod ręką nr tel. Tel do niego na pewno znajdziesz na forum

  8. #8

    Domyślnie

    Znalazłam

    Adam Bieniek
    Zakład Naprawy Sprzętu Fotograficznego.
    Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 113 /115,
    tel. 022 6299959

  9. #9

    Domyślnie

    Czy ktoś korzystał z usług ww. zakładu?
    Chodzi mi o różnicę w cenie pomiędzy nim a autoryzowanym serwisem Nikona. No i oczywiście o rzetelność tego Zakładu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •