Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nasze wycieczki

  1. #1

    Domyślnie Nasze wycieczki

    Czwartek 06-01-2011 start z drogi do białego - Dolina Białego - Sarnia Skała - droga po reglami
    początek trasy 873 mnpm wejście na 1377 mnpm zejście 888 mnpm cała trasa 7,8 km


    Piątek 07-01-2011 start z parkingu Brzanówka - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Palenica Białczyńska
    początek trasy 946 mnpm wejście na 1489 mnpm zejście na 982 mnpm cała trasa 7,3 km


    Sobota 08-01-20 11 start z Palenicy Białczyńskiej - Morskie Oko - Czarny Staw - Morskie Oko - Palenica Białczyńska
    początek trasy 982 mnpm wejście na 1610 mnpm i zejście na 982 mnpm, cała trasa 19,5 km



    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  2. #2

    Domyślnie

    Super to opracowałeś. Przydałbyś się w Barcelonie (Grześ, bez urazy - wiesz o czym piszę ). Niestety tylko wybrańcy zaliczyli "Sarnią", "Gęsią" i Czarny.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Niestety tylko wybrańcy zaliczyli "Sarnią", "Gęsią" i Czarny.
    pozostali w tym czasie komtemplowali (czyt. żarli ) kotlety. Piotrze, jeszcze raz dzięki za superekstramegafajny plener i możliwość poznania Was wszytkich

  4. #4

    Domyślnie

    ZYSKI - szacun , świetnie to zrobiłeś , zapisałem, zanotowałem na wspominki jak znalazł
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #5

    Domyślnie

    Zyski, kolego rewelacyjnie to opracowałeśł. Fajnie mieć w grupie takiego gsm-maniaka.Zdrówka.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za te mapki - w końcu się dowiedziałem, gdzie byłem

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Dzięki za te mapki - w końcu się dowiedziałem, gdzie byłem
    hehe dobrze, że po fakcie, bo pewnie bym się poddał, nim bym wyruszył - ZYSKI - świetna robota, Piotrze - dobrze że nie było tego w Barcelonie - jakbyś policzył kilometry które ze mną/przeze mnie przeszedłeś to byś mnie ukatrupił

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •