Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Moje Tatry, czyli jak nie należy robić zdjęć

    1. W drodze do Doliny Białego



    2. Siklawica



    3. Zakopane z Gubałówki na wysokim ISO



    4. Rusinowa Polana



    5. Z Czarnego Stawu



    6. Z Kasprowego



    D7000 + MB-D11 + N18-105 + N50/1.8D + N70-300/4.5-5.6G + N10-24/3,5-4,5G + Metz 48 AF-1
    http://www.wobolewicz.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Widoczków z Czarnego pozazdrościć. My w tym czasie żarliśmy kotlety

    Wojtuś, w przyszłości jak Cię znowu pokusi w obróbce o ramy na ścianę, to przypomnij sobie że błagałem żebyś je sobie odpuścił

  3. #3

    Domyślnie

    e tam, chyba jesteś za skromny 1,2 i 5 bardzo mi się podobają. Co do 5-tki to żałuję, że się nie wybrałem. Jak zobaczę jeszcze super foty z Gęsiej Szyi oraz z Sarniej Skały to się potnę

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Widoczek z czarnego fajniusi...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    e tam, chyba jesteś za skromny 1,2 i 5 bardzo mi się podobają. Co do 5-tki to żałuję, że się nie wybrałem. Jak zobaczę jeszcze super foty z Gęsiej Szyi oraz z Sarniej Skały to się potnę

    Mnie żal du... ściska że nie wybrałem się na nieprzetarty (po kolana w śniegu) szlak na gęsią , lecz niestety brak sławetnych raków o których były żarty powstrzymał mnie ...ale następnym razem będę już gotowy !!

    ps.
    Grześ szukaj już konkretnego narzędzia w tym czasie były akurat warunki fantastyczne więc nie ma siły foty będą zapewne przednie.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Taaa. Ja też przywiozłem taki materiał że ja pie...ę Pozazdrościć.

  8. #8

    Domyślnie

    ... no to pojechałeś nieźle Wojtek "czyli jak nie robić zdjęć" tak?? widzę że tryskasz humorem kolego zdjęcia świetne,a moimi faworytami są 1 i 4. Jedynka za za to że złapałeś fajne okoliczności przyrody i to pokazałeś w dobrej kompozycji, a czwórka... cóż mimo braku światła fajnie prowadzi wzrok od bacówki do trzech świerków a dalej w prawy trochę tajemniczy, szkoda że zakryty szlak prowadzący w górę kadru.Pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Wojtuś, w przyszłości jak Cię znowu pokusi w obróbce o ramy na ścianę, to przypomnij sobie że błagałem żebyś je sobie odpuścił
    OK. Zapamiętam. Więcej nie będzie
    D7000 + MB-D11 + N18-105 + N50/1.8D + N70-300/4.5-5.6G + N10-24/3,5-4,5G + Metz 48 AF-1
    http://www.wobolewicz.pl

  10. #10

    Domyślnie

    7. Świnica (wyższy wierzchołek 2301 n.p.m.) z Beskidu (czyli prawie z Kasprowego) - trzy razy tam byłem, a wciąż jej pożądam



    i RESPECT dla Mariusza za konstruktywną krytykę
    Ostatnio edytowane przez f_olek ; 11-01-2011 o 21:47

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •