Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    odświeżam wątek, żeby nie produkować nowego, a temat przecież ten sam

    Byłem dziś w lubelskim OBI, gdyż w końcu zdecydowałem się skonstruować swój własny stół. Wiedziałem jak ma wszystko wyglądać i napalony niskimi kosztami, które koledzy podawali wcześniej zacząłem podliczanie patrząc na ceny. Minimalny koszt samego "rusztowania", biorąc pod uwagę jak największe ograniczenie rurek i łączeń, czyli najprostsza konstrukcja z rurek pcv to 130 zł. Trochę mnie to zdołowało w sumie. Może są jakieś inne rurki. Te miały około cala średnicy (strzelam). Sprawdzałem w tym Obi na ul.kraśnickiej (gdyby jakiś lublinianin się zainteresował tematem) i w sumie nie wiem czy są jakieś inne średnice rurek i jakich sklepów szukać. Tylko obi mi przychodzi do głowy a castoramy i leroy merlin nie ma w Lublinie.
    Druga sprawa to blat. Nie chcę robić na kartonie bo znając mnie często trzeba by było go wymieniać. W Obi była plexi jasna, przezroczysta 2 metry na metr w cenie 289zł. Sam już nie wiem gdzie szukać, jakich materiałów...
    Pomożecie???


  2. #32

    Domyślnie

    Psiakość, ale mają przebitkę. To co ja kupowałem kosztowało 30zł za arkusz
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  3. #33

    Domyślnie

    sygurd - a nie ma u Was Praktikera, albo po prostu centrum zaopatrzenia hydraulicznego albo ogólnobudowlanego?
    Bo ceny, które podałeś to jakaś fatalna porażka :0
    Ostatnio edytowane przez ZbychuO ; 27-05-2008 o 14:20 Powód: błędy panie, błędy
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  4. #34

    Domyślnie

    No niestety. Praktiker, Leroy Merlin, Castorama dopiero się budują, a ja nie mam zamiaru czekać...
    Jest jeszcze Gala, ale tam to już ponoć najdrożej, ale chyba i tak się wybiorę. Jeżeli chodzi o pozostałem miejsca to jak pisałem nie-mam-zielonego-po-ję-cia. Nigdy nie robiłem tego typu zakupów. Nawet w Obi byłem pierwszy raz.
    Najbardziej mnie teraz interesuje z czego zrobić blat do stołu...
    Chyba będę musiał napisać w grupie lubelskiej. Może tam jacyś fachowcy się znajdą...


  5. #35

    Domyślnie

    blat do stołu - poszukaj gdzieś przy stoisku z drzwiami płyt z tworzywa (jest takie coś w CASTORAMIE) - może w Twoim sklepie tez będzie.
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •