Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gomik Zobacz posta
    Nie uśmiecha mi się kupowanie używki 17-55 na Allegro. Gdyby ktoś z forumowiczów ze śląska miał taki obiektyw pewny, zadbany i przesiadał się na FX to proszę o kontakt
    Witam
    sam niedawno zastanawiałem się nad zadobyciem poprzez zakup N17-55 i porównywałem z N17-35. Ten pierwszy jest jak najbardziej uniwersalny, jakościowo odpowiedni itp. Masz kilka wątków o tych porównaniach i 17-55 jest wszędzie górą. Mi co prawda "wpadł" w body N24-70/2,8 i staram się go dobrze przetestować . Zostanie pewnie u mnie na dłużej . co prawda nie ma szerokości ale jak na razie za plecami jeszcze nie mam ściany
    Jakby nie moja "wpadka" to N17-55. Udanej zabawy...
    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    nie bierz półśrodków
    jeśli kasy mało lepiej wybierz d90 z nikkorem 17-55 niż d300s z nikkorem 16-85
    body szybko tanieją i z czasem je wymienisz natomiast lepszego szkłą do DX nie ma
    d90 to świetny aparat o kadrach lepszych na wysokim ISO niż d300s

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tunerek Zobacz posta
    Ja bym proponował na poczatek używke T 17-50 2.8 i D300s. Na odsprzedarzy nie wtopi, a na poczatek jak znalazł. Rezte kaski możesz narazie zostawić na to co ci będzie brakować, a będzie napewno. Fotografia to studnia bez dna.
    lepiej napisz to na giełdzie to szybciej znajdziesz kogoś kto zechce sprzedać szkło
    http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=53

  4. #14

    Domyślnie

    chyba sie niezrozumielismy ja niechce sprzedać moje tylko daje propozycje na początek.
    D300s/A MB-D10/T17-50 2.8/N35 1.8/S50 2.8 MACRO/N80-200 2.8/SB 28/S 530ST i to musi wystarczyć

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •