Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Jaki laptop do obróbki??

    Szukam laptopa do obróbki zdjec. Zalezy mi na szybkosci i wydajnosci plus obsluga zewnetrznego ekranu. Ominela mnie rewolucja z I7 i nie wiem co teraz jest dobre a co. Cena do 15 tys.

    Narazie wybralem takie:
    Dell Precision


    alienwear


    Macbook Pro



    Rzecz jasna Macbook z 8 gb. Do tej pory pracowalem raczej na macach. Pomozecie wybrac lub podsunac inne mozliwosci??

  2. #2

    Domyślnie

    A nie lepiej stacjonarny PC + mobilny notebook? (modele nawet 15" nie są na prawdę mobilne {mobilny czyli wrzucam w torbę pomiędzy dokumenty i noszę przy sobie} ... a 17" to już zupełnie)

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety wolalbym nie. Docelowo od czasu do czasu lece za granice gdzie tez musze obrobic zdjecia. Sporo tez krece sie po Polsce wiec w gre wchodza tylko laptopy. :/

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Może tak jak ja ten: ThinkPad W701ds ?

    Trochę przekracza założony budżet, ale jest bardzo wygodny.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie znalem tego laptopa. Zwroce uwage na niego.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Laptop do oglądania ujdzie ale do obróbki to porażka mz.
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Do tej pory pracowalem raczej na macach.
    Co zatem przeszkadza w kontynuacji?
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #9

    Domyślnie

    Napisałeś że póki co głównie na Makach siedziałeś - jak masz soft pod OS X to sporo kasy wydasz kupując teraz wszystko pod Windowsa. Jeszcze można kupić iMaca + torbę na niego, miałbyś wtedy nawet 27", znacznie wygodniejsze w transporcie niż normalny PC, w hotelach, studio itp podpięcie go to nie problem. Jak do użytku w plenerze no to już gorzej.


  10. #10

    Domyślnie

    Chyba skonczy sie macbookiem pro. Znajomy niestety musi ze wzgledu na problemy finansowe sprzedac a jest tam procek I7 2.93 na zamowienie dany.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •