Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    W Red Bull Mobile, zamiast telefonu można teraz sobie wziąć GoPro HD.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #32

    Domyślnie

    Myślałem o GoPro, ale zależy mi na czymś nie rzucającym się w oczy. Ten Drift wygląda trochę jak latarka, więc byłby OK.

  3. #33

    Domyślnie

    FHR - a jaka to jest wysoka temperatura? Z reguly urzadzenia elektroniczne maja zakres do 40*, jednak na stronie Drifta nie znalazlem specjalnej informacji na ten temat.

  4. #34

    Domyślnie

    Podejrzewam, że kolega FHR, ze względu na wykonywany zawód, ma na myśli temperatury znacznie przekraczające 40*
    Pursue happiness with diligence

  5. #35

    Domyślnie

    No tak, dopiero teraz sobie przypomnialem zdjecia prosto z plomieni Mysle, ze jesli aparat wytrzymuje, to i kamera nie powinna marudzic... o ile FHR nie chodza po glowie ekstremalne ujecia

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez j_szczygiel Zobacz posta
    Mysle, ze jesli aparat wytrzymuje, to i kamera nie powinna marudzic... o ile FHR nie chodza po glowie ekstremalne ujecia
    Aparat wytrzymuje, ale jakoś mocno go nie narażam. Z kamerą mogłoby być różnie


    Wracając do tematu, znalazłem jeszcze model Bullet HD. Miałeś z taką kamerą do czynienia? W tej aluminiowej obudowie wygląda całkiem ciekawie.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Wracając do tematu, znalazłem jeszcze model Bullet HD. Miałeś z taką kamerą do czynienia? W tej aluminiowej obudowie wygląda całkiem ciekawie.
    Przykro mi, ale nigdy nie mialem z nia do czynienia :/

  8. #38

    Domyślnie

    GoPro HD HERO2 od jakiegoś czasu jej się przyglądam i chętnie bym ją kupił za 299,99$ .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  9. #39

    Domyślnie

    na moja mało filmowe oko to go pro2 lepiej się sprawuje niż 'jedynka' , a użytkownicy twierdzą że jest DUUUŻOOO lepiej.
    natomiast trochę mnie zawiodła bo jak tydzień temu przetoczyłem się z nią po skałach (oczywiście w obudowie była) to przestała nagrywać i wyświetliła "no card" i musiałem wyjąć i wsadzić kartę jeszcze raz przez co straciłem myślę że dość ciekawe ujęcie. (może ktoś wie czy da się to jeszcze odtworzyć. plik waży 230mb ale nic mi go nie czytało ;( )

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •