Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Kamera na snowboard/rower/motor

    Cześć,

    Jako, że sezon w pełni (snowboardowy) to pomyślałem sobie, że warto uwiecznić te harce

    Czy ktoś ma, korzysta, testował, zastanawia się nad kupnem takiej kamery?

    Możecie coś podpowiedzieć?

    http://www.swiatobrazu.pl/niedroga_e...novation_.html


    Edit - linki z Allegro wygasły
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-10-2013 o 09:55
    Paweł

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    a może coś takiego + uchwyt gecko: http://www.toys4boys.pl/Kamera-Akcji-item339.html
    czyli ostatni link, tak?
    Paweł

  4. #4

    Domyślnie

    Za 600 złotych wolalbym poszukac czegoś z Go Pro, na Hero HD pewnie nie wystarczy, ale na SD Hero, czy Hero 960 [720p] juz powinno wystarczyc.

    Z pierwszego linku jest za 900, Go Pro HD z mocowaniem na kask kosztuje $299 a jest sprawdzone przez multum snowboardzistow/narciarzy i polecane

  5. #5

    Domyślnie

    Również kupiłbym GoPro, jest to sprawdzona kamera i wiadomo że dobra. Nie będą do pieniądze wyrzucone w błoto.

  6. #6

    Domyślnie

    pierwszą kamerę można kupić za 699 zł więc da się taniej, a tu macie filmik z niej

    Paweł

  7. #7

    Domyślnie

    No niestety te małe kamerki nie powalają jakością. Wszyscy patrzą na rozdzielczość, ale prawie nikt nie zastanawia się nad jakością tych pikseli. Małe obiektywy i małe matryce niestety dają małą jakość. Podobnie jak z aparatami w telefonach: są modele mające 6mpx albo i więcej, jednak lepiej wyglądają zdjęcia z Nikona D70 albo nawet jakiegoś kompakta.

    Ja niedawno stałem przed podobnym wyborem (akurat kamerka na quada) i po prostu postanowiłem do tego używać zwykłej kamerki FullHD. Jest większa i cięższa, ale za to mówimy już o innej jakości. Jeśli ktoś nie ma potrzeby nurkowania, to za właśnie 600-900zł dostanie NOWĄ kamerę FullHD. Używane pewnie taniej.

  8. #8

    Domyślnie

    Michał, może i masz racje, ale na kask czy rower nie zamontuje większej kamery bo najzwyczajniej w świecie będzie przeszkadzać. Oczywiście pomijam kwestię, że dużej kamery tez nie mam
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    Tu jest filmik z GoPro nie jest tak zle

  10. #10

    Domyślnie

    Paweł M. ale taką kamerkę możesz przymocować za pomocą uchwytu Gecko do deski np Też bym sie skłaniał za własnie jakąś małą kamerką z full HD. albo nawet HD ready. Poza tym ciut droższą opcją ale równie fajną byłyby aparaty Casio Exlilim (czy jakoś tak) wtedy można by sie było tez pobawić w filmy po ileś set klatek na sekundę, fajne efekty to daje

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •