Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Celebrities for charity calendar

    Chciałbym zaprezentować kalendarz charytatywny na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń , moją ostatnią produkcję. W kalendarzu wystąpiły Katarzyna Glinka, Olga Borys, Edyta Herbuś, Anna Dereszowska, Anna Popek, Anna Czartoryska, Joanna Jabłczyńska, Anna Wiśniewska, Iwona Guzowska, Weronika Książkiewicz, Anna Zejdler- Ibisz, Aneta Zając. wizaż: Krzysiek Nadziejewiec, fryzury: Christian Lange, kreacje: Ewa i Piotr Krajewscy. Kalendarz ma oczywiście 12 miesięcy, ale prezentuję 5 wybranych ze wzgl. na ograniczenia resztę można obejrzeć tu
    http://www.facebook.com/profile.php?...34&aid=2098184 bo na www jeszcze nie wrzuciłem

    Edyta Herbuś
    Anna Dereszowska
    Anna Czartoryska
    Anna Wiśniewska
    Aneta Zając
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    hmm jak dla mnie to niestety nie ma w tym kalendarzu (oprócz celu oczywiście ) nic dla czego miałbym go kupić. Zdjęcia do mnie nie gadają ,gdyby nie celebrytki to pewnie bym oka nie zawiesił. Pomimo, że technicznie są poprawne to jednak brakuje tego czegoś .Porównuję do kalendarza Dżentelmeni .
    Fotogacek
    Matryca,szkiełka i inne bibeloty
    Fotografia ślubna Poznań Zdjęcia dzieci

  3. #3

    Domyślnie

    A co się stało z poprzednim tematem? Wrzucasz drugi raz te same zdjęcia jeśli dobrze widzę.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    A co się stało z poprzednim tematem? Wrzucasz drugi raz te same zdjęcia jeśli dobrze widzę.
    było 12 zdjęć a jest ograniczenie do 5 na forum nikona, więc moderatorzy zdjęli, ale teraz poprawnie
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

  5. #5

    Domyślnie

    dramat - światło, sztuczność, stylizacje

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    mnie sie podoba tylko 1, a reszta jakas taka bez życia.....dziewczyny patrza w ziemie.

    Dziwne to takie pozowanie do kalendarza.....
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  8. #8

    Domyślnie

    tak jak pisałem w pierwotnym wątku, czyli mi się nie podoba -> sztucznie, słabe światło, niedokładności w kadrowaniu
    Mamiya + Sony

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety zdjęcia mocno takie sobie - odnoszę wrażenie niedopracowania.
    Dodatkowo - chciałem zobaczyć resztę. Odsyłanie do stron typu Twarzoksiążka to lekceważenie odbiorców moim zdaniem. Chcesz pokazać więcej - pokaż na ogólnodostępnej stronie.
    N

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadzam się w całej rozciągłości z Uysy. Gdyby nie celebrytki to nie doszedłbym do 3 zdjecia. Cel napewno szczytny, ale wykonanie bardzo przeciętne. Poprawne technicznie, ale to wszystko co można napisać o tych zdjeciach. Mając do dyspozycji osoby ktore zawodowo stoją przed szkiełkiem do tego potrafią dobrze zagrać emocje (no może nie wszystkie) to nic takiego tutaj nie widzę. Poza tym z facebookiem faktycznie przegiąłeś. Nie każdy ma i chce mieć konto na tego typu portalach, więc chcąc zaprezentować całość albo podziel zdjecia na dwa odrębne wątki, albo wrzuć na ogólnodostępną stronę.
    I żeby nie było ja też cały czas się uczę a fashion i glamour to dla mnie prawie nieznane, ale patrząc okiem amatora widzę, ze tym zdjeciom poprostu brakuje "tego czegoś" co sprawia, że zatrzymujemy się przy nich na dłużej. Jak napisałem wcześniej miałeś fajne babki znające się na rzeczy i nie wykorzystałeś tego poprostu.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •