Close

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 187 z 187
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wielebny Zobacz posta
    gandzia, koniecznie napisz, co powiedzieli w serwisie.

    Jak go odbiorę, to na pewno napiszę .
    Puki co wzięli go na warsztat, powiedzieli że odbiór za dwa/trzy tygodnie, więc chyba nie jest tak źle.

    Jestem dobrej myśli, ale mimo wszystko powoli zaczynam się zastanawiać : d80 czy d300 ;]

  2. #182

    Domyślnie Liczba akku w gripie

    Hm, w gripie delty do d70s - pójdzie na 1 akku EN-EL3?
    --
    Grzesiek

    PS.Nie chcę zakładać owego wątku. Rozważam zakup gripa bardziej pod kątem wygody+awaryjnego zasilania paluszkami niż zwiększenia liczby zdjęć...

  3. #183

    Domyślnie

    tak pójdzie...
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  4. #184

    Domyślnie

    Dzisiaj z rana zostałem b. mile zaskoczony przez Panią z Nikona, która przez telefon poinformowała mnie o tym, iż mój aparat jest do odbioru.

    Zwolniłem się ciut wcześniej z pracy i do serwisu dotarłem ok godziny 16. Kolejki nie było. Aparat naprawiony. Wymienili połączenia FPC analogowo-cyfrowe (cokolwiek to znaczy). Oczywiście wszystko na gwarancji.

    Także pobyt mojego d70s w serwisie trwał niecałe 2 tygodnie. Widać nie taki diabeł straszny, jak go malują .

    Zapaskudzili mi trochę matrycę jakimś włoskiem, ale szybciutko na miejscu jeszcze mi to usunęli (dobrze że sprawdziłem)

    Generalnie przygoda dała mi sporo nauczki i na przyszłość nie będę grzebał przy kablach


    A serwis na Postępu 14 ma u mnie dużego plusa!

    Pozdrawiam wszystkich.
    D70s + N18-70 + N50 + N70-300VR + SB800 + Delta GRIP + 6GB + Dobre chęci

  5. #185

    Domyślnie

    Dziś rano grip do mnie dotarł, obudziłem się o 8:55 a o 9:00 usłyszałem dzwonek do drzwi.
    Po rozpakowaniu nastąpił szok!
    Szybko pobiegłem po aparat, w głowie tylko myśl: zdjąć klapkę, zdjąć klapkę - niestety dla mnie nie było to takie proste, może dlatego że strasznie się cieszyłem z zakupu.
    Po 5 minutach dokręcałem już grip do aparatu.
    Wyczuwałem minimalne luzy, wziąłem plaster i nakleiłem na grip i na bolec - teraz już jest sztywno jak nie wiem co, nie mogę znaleźć porównania.
    Gdy wziałem kabelek do ręki, troszkę się przeraziłem, podłączam, i nagle poczułem że aparatu już od ręki nie oderwę.
    Spust migawki działa bardzo dobrze, wyraźnie wyczuwalne są 2 stopnie.
    U mnie na gripie jest guma, nie jak u poprzedników chropowaty plastik, nie wygląda jak by chciała się odkleić.
    O dziwo kabel na prawdę nie przeszkadza, sam nie wiem jak ale nawet nie zauważam ze on tam jest.
    Aparat z podpiętym gripem jest duży, pewnie leży w dłoni, jest idealnie.
    Teraz już wiem, że gripa już nie zdejmę.
    Ogólnie mówiąc jestem strasznie zadowolony z zakupu,
    jeśli ktoś jeszcze ma taki dylemat, nie zastanawiać się!
    pozdrawiam!

  6. #186

    Domyślnie

    Uważaj tylko na gniazdo wężyka spustowego, strasznie delikatna sprawa, u mnie 2X razy już było to naprawiane i kumpla podobnie

  7. #187

    Domyślnie

    ja nie widzę nawet opcji jak mogliście to zrobić
    pozdrawiam

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •