Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    jak do architektury to moze lepiej jakis tilt shift
    Chłopie, gość zaczyna.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacekCz Zobacz posta
    Chłopie, gość zaczyna.
    jak mialem 18 lat i chcialem zaczac moja przygode z seksem to nikt mi nie mowil ze mam sprobowac z owca najpierw bo dopiero zaczynam

    oczywiscie byc moze masz racje, chcialem tylko napisac ze cos takiego jest bo moze akurat mu sie spodoba

  3. #23

    Domyślnie

    Tilt-shift to taka zabawka do fantazjowania, no może Akropol to by fajnie wyszedł z oddali. Tego shift to jest stosunkowo niewiele, a na fotce widać że robiona z żabiej perspektywy. Cena obiektywu przekracza cenę PSA gdzie prawie podobne efekty można uyzyskać.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    jak mialem 18 lat i chcialem zaczac moja przygode z seksem to nikt mi nie mowil ze mam sprobowac z owca najpierw bo dopiero zaczynam

    oczywiscie byc moze masz racje, chcialem tylko napisac ze cos takiego jest bo moze akurat mu sie spodoba
    Popłakałem się

    Wracając do tematu - 9000 tyś.
    = D7000+16-85mm + 35mm 1/8 + SB 700 + polar + cokin p + LR 3
    Będzie to idealny zestaw na początek.
    Resztę kasy zostaw na warsztaty foto.
    Pozdrawiam,
    S.

  5. #25

    Domyślnie

    i to IMHO jest odpowiedz na zadane pytanie, a nie polowa postow to tylko komentarze do tego ze ktos chce kupic d7000 i nie powinien bo dopiero zaczyna.
    Pytanie bylo o szkla, a ze ma kase na taka a nie inna puszke, jego sprawa i nam nie powinno byc nic do tego, nawet gdyby kupowal D3...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli gość ma kaskę to nie należy mu tego mieć za złe. Poza tym dziwią mnie wpisy typu "kup używkę"...
    Innervoice rzeczowo i krótko, myślę że tego oczekiwał autor pierwszego posta. Pozdrawiam świątecznie...
    Зеркальная цифровая фотокамера D90

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •