Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    dobre body + obiektyw z tiltem i masz.
    ...tylko !
    Wg mnie jeszcze sponsor potrzebny.
    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Wg mnie jeszcze sponsor potrzebny.
    No jak mu się takie efekty marzą i ma te wszystkie warunki.. no nic nie poradzę...
    Völkchlor

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    ale jakbym dorwał jakiegoś psixa z Alledrogo, gdzie człowiek zarzeka się że trzyma świetnie czasy i nie nakłada klatek?
    ale to nic nie znaczy. Ja pierwszą rzecz, jaką zrobiłem po wywołaniu pierwszego filmu, to zjawiłem się w serwisie. Wyczyścili go /znaczy PSixa/, nasmarowali, wyregulowali. Potem się zaczęło. Najpierw padł czas 1/250 /podobno normalne w tym aparacie/. Zacząłem unikać tego czasu. Potem zaczął nakładać klatki, niedużo, tak po +/- 2 mm. Potem 5 mm. Kadrowałem tak, żeby brzegi mogły iść do obcięcia. Ale jak zaczął zaświetlać krawędź filmu, nie zdzierżyłem. Kupując na eBayu, złożyłem sobie Mamiykę 645. Fakt, inny format klatki. Za body, kominek, 2 rollkasety, 2 wkłady 120 i obiektyw 80 dałem trochę ponad 1 tys. Trwało trochę, ale myślę, że warto było.

  4. #24

    Domyślnie

    Zapewne jak zakupisz pentacona to bedziesz nim zachwycony, efekt "wow-średni" skutecznie przyćmi wszelkie wady i upierdliwości. Moim zdaniem żeby je dostrzec trzeba po prostu miec okazję popracować dłużej jak jedną rolkę z lepszym aparatem.
    Völkchlor

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    dobre body + obiektyw z tiltem i masz.
    No dobra. A jakie dobre boty proponujecie? 1kPLN śmiało mogę dać, jeszcze 1k zostanie na skaner. Czy takie tiltowe plastyczne obrazy wychodzą ładniej ze średnim formatem czy można by było to podpiąć do małego obrazka np. fma jakiegoś? I czy nie jest tak, że przy małym obrazku wychylenie takiej płaszczyzny musiałoby być większe niż przy średnim?

  6. #26

    Domyślnie

    A popatrz na GO w cytowanych przez Ciebie fotkach.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    No dobra. A jakie dobre boty proponujecie? 1kPLN śmiało mogę dać, jeszcze 1k zostanie na skaner. Czy takie tiltowe plastyczne obrazy wychodzą ładniej ze średnim formatem czy można by było to podpiąć do małego obrazka np. fma jakiegoś? I czy nie jest tak, że przy małym obrazku wychylenie takiej płaszczyzny musiałoby być większe niż przy średnim?
    no jak nikon to F100 lub F90x, bo F80 juz zdaje sie nie ma pomiaru ze szkłami manualnymi, do tego biometar od P-Sixa plus przejsciówka tilt i masz.

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    A popatrz na GO w cytowanych przez Ciebie fotkach.
    ale ta głębia nie wynika z formatu, tylko ze zmiany płaszczyzny ostrosci
    Völkchlor

  8. #28

    Domyślnie

    A jak mają się FMy czyli FM2, FM3 do F100 czy F90x? I czy Biometar 80-tka nie będzie ciut za wąsko?

  9. #29

    Domyślnie

    no szeroko nie bedzie hehe, mozesz flektogona 50/4 uzyc
    Völkchlor

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    A jak mają się FMy czyli FM2, FM3 do F100 czy F90x?
    Za kilka dni będę wiedział jak.
    Bawiłem się FM2 i jakimś średnioformatowym słoikiem zamontowanym na gumie od przegubu. Niezbyt mnie to wychodziło, ale to na piwie będąc, na szybko dwa zdjęcia zrobiłem. Pierwsze nie wyszło, drugie już lepiej. Poza tym całą konstrukcje trzeba było trzymać dwiema rękami i brakowało trzeciej do ostrzenia.
    Nie mniej jednak efekt tilta widać. Nie pytaj mnie jednak jaka przesłona i co to było za szkło, bo nie pamiętam.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •