Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Potrzebuję wypożyczyć body canon 5D mkII...

    Jak w tytule.Oczywiście odpłatnie potrzebuję body canon 5DmkII najlepiej z gripem na 15 stycznia 2011.Może ktoś wie gdzie w Białymstoku da się wypożyczyć w/w sprzęt?Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    Jak w tytule.Oczywiście odpłatnie potrzebuję body canon 5DmkII najlepiej z gripem na 15 stycznia 2011.Może ktoś wie gdzie w Białymstoku da się wypożyczyć w/w sprzęt?Pozdrawiam.
    To chyba nie na tym forum, popytaj u canoniarzy, a można zapytać dlaczego akurat 5DmkII?, żaden Nikon nie da rady? no i co ze szkłem bo nic o tym nie piszesz, chyba, że otworkowe będziesz robił Tylko jak będziesz pisał na CB to lepiej nie pisz, że jesteś z Białegostoku bo im Białystok i Canony 5DmkII źle się kojarzą z niejakim MonteChristo
    Ostatnio edytowane przez pmpmwd ; 10-12-2010 o 12:16

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za sugestie.W sumie to jestem spod Białegostoku i nie wiem czy to dobrze czy źle. Ofkors nikon dałby radę jeszcze lepiej niż canon,ale sprawa ma się tak, że już jest parę szkieł od canona. Kurde, słabo to trochę widzę. Fucha zbliża się wielkimi krokami a ja posiałem cały swój sprzęt AFdigital. Natomiast drugi fotograf posiada canona wraz ze szkłami i pomyślałem, że samo body mkII wystarczy. Szkoda, że większość "klijentów" dostaje wysypki jak mówię, że mógłbym zrobić materiał na analogu. Ech, brakuje mi słów.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-12-2010 o 19:45 Powód: orto. ("z pod")

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sztefanek Zobacz posta
    ....Szkoda,że większość "klijentów" dostaje wysypki jak mówię,że mógłbym zrobić materiał na analogu.Ech,brakuje mi słów.
    Gdyby to był dodatkowy materiał np. rolka czarnobiałego filmu + rolka slajdu z pleneru to chętnie bym widział takiego fotografa, ale jeśli analog miałby być jedynym i podstawowym medium również miałbym wysypkę

  6. #6
    Rycerz
    Gość

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    nooo...niezłe
    D800

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nieosiągalne dla wielu posiadaczy cyfry bez obrazy oczywiście, ale i technika tradycyjna może być dzisiaj śmiało stosowana! i to z powodzeniem

  9. #9

    Domyślnie

    A mnie dziwi, że "fucha się zbliżą" a ja nie mam sprzętu...
    hmmmm....

  10. #10

    Domyślnie

    No mnie to też dziwi... Nieładnie jest brać zlecenia, do których się nie jest przygotowanym. Ale jeśli jest to dobra fucha to kup aparat i problem z głowy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •