Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Unhappy D3s nie chce się wyłączyć :(

    Oblał mnie zimny pot, nie wiem co się dzieje. Puszka nie chce się wyłączyć, nie reaguje też przycisk przeglądania zdjęć. Fotografować można normalnie, niby wszystko działa ale po zrobieniu zdjęcia nie ma go na wyświetlaczu. Macie pomysł co z tym zrobić? Boję się trochę wyciągać baterie przy włączonym korpusie.
    kapka gratów

  2. #2

    Domyślnie

    a dlaczego sie boisz? wyjac bakterie, wlozyc i zobaczyc co bedzie. albo sie powiesil albo zdechl...

  3. #3

    Domyślnie

    wyjmij
    ja we wszystkich puszkach tak robię i nic się nie dzieje

  4. #4

    Domyślnie

    Zrobiłem jak napisaliście i ...uff działa, więc chyba jednak po prostu się przywiesił. Baterii bałem się wyjmować przy włączonym, gdyż trochę jestem przewrażliwiony na tym punkcie i wszystko podłączam/odłączam przy braku zasilania. Najwazniejsze jednak, że działa, a już miałem najgorsze myśli związane z "Podstępu". Z drugiej strony mam nadzieję, że to nie zapowiedź poważniejszych problemów, tylko zwykła zwiecha. Tak czy inaczej serdeczne podziękowania .
    kapka gratów

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elrond Zobacz posta
    Zrobiłem jak napisaliście i ...uff działa, więc chyba jednak po prostu się przywiesił. Baterii bałem się wyjmować przy włączonym, gdyż trochę jestem przewrażliwiony na tym punkcie i wszystko podłączam/odłączam przy braku zasilania. Najwazniejsze jednak, że działa, a już miałem najgorsze myśli związane z "Podstępu". Z drugiej strony mam nadzieję, że to nie zapowiedź poważniejszych problemów, tylko zwykła zwiecha. Tak czy inaczej serdeczne podziękowania .
    Zdarzyło mi się z 2 lata temu podobnie w D80-tce. Nie reagował na wyłącznik. Aparat cały czas śmiga i więcej się to nie powtórzyło
    Tak więc głowa do góry, nic się nie musi dziać. Zwróć jedynie uwagę, jeśli używasz kilku ogniw, czy nie dzieje się się coś takiego z określoną sztuką.

  6. #6

    Domyślnie

    W D3x-ie mi się nie zdarzyło ale w D2x kilka razy na dwa lata użytkowania. Co ciekawe z jedną konkretną kartą pamięci.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar kamilkamien
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kamień Krajeński
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    W D3x-ie mi się nie zdarzyło ale w D2x kilka razy na dwa lata użytkowania. Co ciekawe z jedną konkretną kartą pamięci.
    Mi tak samo tylko że w D3
    Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elrond Zobacz posta
    Zrobiłem jak napisaliście i ...uff działa, więc chyba jednak po prostu się przywiesił. Baterii bałem się wyjmować przy włączonym, gdyż trochę jestem przewrażliwiony na tym punkcie i wszystko podłączam/odłączam przy braku zasilania.

    Nie ma strachu w naszym fachu dopóki w aparatach nie będzie Windowsa to można wyjmować baterię od czasu do czasu

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elrond Zobacz posta
    Puszka nie chce się wyłączyć
    Jako ze jest juz po problemie, moge napisac:

    I bardzo dobrze! Ta puszka chce robic zdjecia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •