Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Olender Zobacz posta
    Twoje ponieważ jest jednym punktem rozbitym niepotrzebnie na 3 części, nie byli to aktorzy i tyle
    napisz więc o złej grze chłopaków ale odnieś się trochę do innych aspektów filmu, prowadzenie kamery, montaż, gradacja kolorów itp itp. w tej chwili pojechałeś jedynie ludzi którzy w wolnej chwili uprawiają takie a nie inne hobby
    po nikim nie pojechałem, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat filmu który obejrzałem.

    A film ocenia się po całości, a nie po kawałkach.

    tzn....."jeśli aktorzy w filmie źle zagrali to film jest słaby"
    takie są już reguły filmu
    | D600 + MB-D14 | 15-30mm f/2.8 | 50mm f/1.4 | 85mm f/1.8 | SB900 | GoPro | Lowepro |

  2. #12

    Domyślnie Airsoft "Lans Or Die"

    Hmm, zdjęcia rownież oceniasz podoba się lub nie? bo ja głupi myślałem ze na tego typu forach rozbijamy nasze wesołe twórczości na czynniki
    Dzięki jednak za szczera opinie
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #13

    Domyślnie

    Moim zdaniem in plus: prowadzenie kamery, operowanie głębią, montaż, charakteryzacja. In minus za poprzednikami: brak kulminacji, uśmieszki "żołnierzy". W przyszłej produkcji warto by też dodać kamuflaż na skórze, światło lasera z celowników (ciekawy efekt), jakieś dymy no i oczywiście pomysł na akcję. W podkładzie muzycznym mogły by się znaleźć krótkie komendy (z przepisowo trzeszczącego radia), ujęcia żołnierzy przekazujących sygnały gestami. To tak na szybko. Pozdrawiam, Piotr.

  4. #14

    Domyślnie

    Laserem najlepiej po obiektywie! Matryca to uwielbia

    A moim zdaniem jest prawie fajnie, tylkooo bym to po prostu skrócił, szybkie ujęcia i do tego ujęcia w slo-mo i byłoby git. Bo teraz jest ciutke za długie i zaczyna się robić nudno. Coś bardziej w formie reklamy, teasera by bardziej trzymało w napięciu.

  5. #15

    Domyślnie

    Jest, jest fajnie. Właściwie to jest fajny pomysł. Zabrakło finału. Uderzenia w talerze, bębny i werble na wizji. Szkoda.
    Tutaj jest... podpis

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •