Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie w warunkach domowych

    próba z highkey
    1.
    nic mądrego tu nie było... I nieprędko będzie

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar qczman
    Dołączył
    02 2006
    Miasto
    Wawa-Stare Bemowo
    Posty
    235

    Domyślnie

    sory ale to nie jest highkey tylko zwykly przepal...
    Facebook // www.qczman.pl - kiedys zaktualizuje

  3. #3

    Domyślnie

    Mi ta proba nie podchodzi ani troche (to tylko opinia amatora). Przesylam tutka na highkey:
    http://www.youtube.com/watch?v=C-F2c...eature=related

  4. #4

    Domyślnie

    hmmm tutek chyba ma malo wspolnego z fotografia

  5. #5

    Domyślnie

    Tutek ma malo wspolnego ogolnie z fotografia (bo np. jest za bardzo pojechany i z foty robi szkic), czy ma malo wspolnego z fotografia powyzej? Chodzilo mi o przyklad jak powinno sie robic highkey, a przynajmniej jak mozna do tego podejsc, bo przedstawiona fotka w tym watku wrazenia nie robi (przynajmniej na mnie, ale jestem amatorem, wiec moze sie myle).

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie się zawsze wydawało, że high key to przepał raczej na tle, niż na skórze. Fota fatalnie oświetlona, bez pomysłu. Do tego beznadziejnie wyegzekwowane odbicie (bez sensu, jak dla mnie).

  7. #7

    Domyślnie

    fota jest po przeróbce, w rzeczywistosci nie jest przepalona. Tak naprawde wazny tu byl jeden element - otóż chodziło o przedłużone rzesy, które widac wyraźnie w odbiciu - cóż jak widać, moja pokrętne próby pokazania czegoś nie bezpośrednio nie przypadają do gustu. Dzięki za wszelkie uwagi. Uczę się więc chetnie z nich korzystam. Pozdrawiam!!
    nic mądrego tu nie było... I nieprędko będzie

  8. #8

    Domyślnie

    Zanim opublikujesz zdjęcie polecam metodę: zrób, schowaj, fotografuj dalej, a po dwóch tygodniach wróć do tamtej pracy. Jeśli nadal będziesz przekonany, podziel się. Jeśli nie, to nie.
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez volt77 Zobacz posta
    Zanim opublikujesz zdjęcie polecam metodę: zrób, schowaj, fotografuj dalej, a po dwóch tygodniach wróć do tamtej pracy. Jeśli nadal będziesz przekonany, podziel się. Jeśli nie, to nie.
    Amen

    choć trzeba uważać, bo ja prawie nic nie pokazuję tym sposobem :P
    U born unique don't die as a copy...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez missbizarre Zobacz posta
    Amen
    Pokaż!
    20/1.8 | 105/2.8 | ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •