Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: W stylu retro

  1. #1

    Domyślnie W stylu retro


  2. #2

    Domyślnie

    jak na nagrobek to calkiem niezle...sory ale takie mam skojrzenia...okropnie mi sie nie podoba
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shakk Zobacz posta
    jak na nagrobek to calkiem niezle...sory ale takie mam skojrzenia...okropnie mi sie nie podoba
    Jesteś bardzo młodym człowiekiem i niewiele wiesz o historii fotografii. Dla Ciebie jak owal to nagrobek, jak fura to BMW, jak muza to hip hop. Poucz się trochę a jak dojrzejesz to pogadamy.

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    @ format

    Tak z ciekawości; co - poza wyraźnym rozgoryczeniem - daje Ci podstawy do formułowania tego typu ocen prywatnych? Może shakk słucha disco polo (lub klasyki), a podobają mu się Moskwicze, lub Aston Martiny?

    Nie dyskutuję ze zdjęciem - widzę, że się starałeś (obróbka, adekwatna garderoba, zmiękczenie świateł)... Chciałbym normalnie wiedzieć, skąd wiesz tyle o shaku? Może on już jest dojrzały, ale ma inne zdanie po prostu? Nie ob rażaj się teraz na mnie z kolei - wpadłem, zobaczyłem, przeczytałem i pytam w przelocie, bez żadnych podtekstów...

    PS
    Też beemki wydają mi się lekko zwieśniaczałe, ale tak się składa, że jest gość, który robi nienajgorsze zdjęcia, a sam jeździ obrzydliwie jaskrawoczerwoną beemką... Obciach, ale to tak na stronie...

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    praca sympatyczna i estetczna, nie jestem dojrzały to nie wiem co to retro, ale wygląda mi to bardziej na farby niż na foto, ale pewnie tak miało wyjść. Tak się składa, że z nagrobkami mam trochę do czynienia, ale jakoś mi się nie skojarzyło. A na marginesie hip-hop to nie muza

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Jogi
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Yellowstone
    Posty
    238

    Domyślnie

    ten kawałek ręki wygląda jak kikut po niezbyt dobrze wykonanej amputacji
    Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem

  7. #7

    Domyślnie

    zdjęcie w sumie mogłoby być ok, ale jednak tak jak Jogi uważam że ręka ma nieszczęśliwe ułożenie, co do ramki to mnie się nie podoba i mimo starszego wieku pierwsze skojarzenie miałem podobne do shakka
    pozdrawiam Piotr


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    @ format

    Tak z ciekawości; co - poza wyraźnym rozgoryczeniem - daje Ci podstawy do formułowania tego typu ocen prywatnych? Może shakk słucha disco polo (lub klasyki), a podobają mu się Moskwicze, lub Aston Martiny?

    Nie dyskutuję ze zdjęciem - widzę, że się starałeś (obróbka, adekwatna garderoba, zmiękczenie świateł)... Chciałbym normalnie wiedzieć, skąd wiesz tyle o shaku? Może on już jest dojrzały, ale ma inne zdanie po prostu? Nie ob rażaj się teraz na mnie z kolei - wpadłem, zobaczyłem, przeczytałem i pytam w przelocie, bez żadnych podtekstów...

    PS
    Też beemki wydają mi się lekko zwieśniaczałe, ale tak się składa, że jest gość, który robi nienajgorsze zdjęcia, a sam jeździ obrzydliwie jaskrawoczerwoną beemką... Obciach, ale to tak na stronie...
    Sorry, do wszystkich których mogłem urazić swoimi uwagami, fakt trochę mnie poniosło; ale jak 17-to latek pisze, że to zdjęcie nagrobkowe to się zirytowałem. STOP już ani słowa.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    A na marginesie hip-hop to nie muza

    no pewnie, że nie muza. to muza+poezja

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •