Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Exclamation epson p50 - ciss - 600ml

    Witam ponownie!

    Znalazłem rozwiązanie, które mnie interesuje http://allegro.pl/epson-p50-ciss-600ml-atr-foto-profil-icc-i1326801935.htm, powiedzcie proszę co sądzicie o tej aukcji i czy cena nie jest podejrzanie niska? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  2. #2

    Domyślnie

    ja ostatnio kupowałem CISSa osobno, o taki: http://allegro.pl/show_item.php?item=1296265527
    Przyszło, zamontowałem drukuje ekstra, nie widać różnicy między cissem a oryginalnym tuszem epsona (na papierze foto epson). Na zwykłym Pol LUX 80 wydruki bdb. Polecam

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Tego CISSa używasz z P50 czy jakimś innym modelem? Kolejne 2 pytania - 1. Mając po 100ml każdego koloru ile mniej więcej wydruków 10x15 będę w stanie wykonać? 2. Czy testowałeś to rozwiązanie z tańszymi papierami foto niż Foto Epson?
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SzymonWojciechowski Zobacz posta
    Mając po 100ml każdego koloru ile mniej więcej wydruków 10x15 będę w stanie wykonać?
    Po pierwsze po co zakładasz dwa wątki o tym samym?
    Po drugie można z grubsza przyjąć 1 arkusz A4 to 1ml, zatem 1 arkusz 10x15 to około 0,25ml
    Mamiya + Sony

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za konkretne odpowiedzi i sorry za mały bałagan.
    Pozdrawiam

    EOT
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  6. #6

    Domyślnie

    Szymonie, tak używam z P50.
    Nie drukowałem zdjęć*jeszcze na innym papierze niż*Epsona, ktoś*na forum pisał o innych papierkach, trzeba poszukać. Wydajność*na oryginalnych była niezła, z CISSem po 100ml każdego tuszu musi być*rewelacja.

  7. #7

    Domyślnie

    dzięki moonrage, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze śmigało
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SzymonWojciechowski Zobacz posta
    dzięki moonrage, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze śmigało
    jak będziesz miał jakieś pytania/problemy wal śmiało, pomogę

  9. #9

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kupno P50 z nie napełnionym CiSSem. Napełnienie nie stanowi problemu, natomiast w transporcie wszystko może się stać. Tusz jest podawany grawitacyjnie. Sam stosuje taki zestaw z papierami Direkt, tani i rewelacyjny. Tusze Lysona.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kacperus Zobacz posta
    Wydaje mi się, że bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kupno P50 z nie napełnionym CiSSem. Napełnienie nie stanowi problemu, natomiast w transporcie wszystko może się stać. Tusz jest podawany grawitacyjnie. Sam stosuje taki zestaw z papierami Direkt, tani i rewelacyjny. Tusze Lysona.
    Kacperus ma rację, kup drukarkę a cissa oddzielnie. Tak będzie bezpieczniej i pewniej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •