Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczne zdjęcia. Dla mnie 12 najfajniejsze.
    Szary, cichy człowiek.

  2. #12

    Domyślnie

    Hanibalu również szanuję Twoją fotografię i właśnie dlatego tak się wypowiadam bo widziałem tutaj wiele Twoich prac (o niebo lepszych ) a te ...
    Fotogacek
    Matryca,szkiełka i inne bibeloty
    Fotografia ślubna Poznań Zdjęcia dzieci

  3. #13
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    5 i 12 może sie podobać bo wyszły naturalnie, wiele jest niestetych zbyt sztucznych


    stanę w obronie hanibala to straszliwie trudne fotografować nastolatki, łatwiej jest fotografowac dorosłych lub nawet małe dzieci.
    Niedawno musiałem się z tym tematem zmierzyć więc powiem to co ktoś mi napisał: ona wie że musi się uśmiechac, by rodzicom podobało się zdjęcie dlatego trudniej o spontaniczność i naturalność

    jak ktoś nie wierzy niech zrobi taką sesję

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo przyjemny secik. Kolory mi się podobają. Bez zbędnych udziwnień. IMO w tego typu sesji wszelkie eksperymenty można sobie darować
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #15

    Domyślnie

    mi wpadła w oko najbardziej 12. ale reszte też się podoba, chociaż jak już zauważono za malo scen naturalnych

  6. #16

    Domyślnie

    dziekuje wypowiadajacym sie

    ciezko bylo nie spodziewalem sie ze az tak ciezko bedzie zrobic zdjecie 12 to latce. co smieszne juz mam umowiona kolejna sesje z 12 to latka
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #17

    Domyślnie

    Fajnie ! Podoba się ! Czyli rośnie młode pokolenie "TAP MADL"
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  8. #18

    Domyślnie

    Twoje BW mi się podoba, jako że to sesja albumowa to myślę, że jest ok. Do kolorków i ostrości uwag nie mam. Ale jak napisałem BW dla mnie najlepsze.
    Zbędny

  9. #19

    Domyślnie

    mnie również się podoba, fajna rodzinka z psem na czele
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  10. #20

    Domyślnie

    Cholernie trudny wiek do fotografowania. Miałem okazję zrobić parę zdjęć bratanicy mojej żony, dziewczynka w podobnym wieku. Łatwo nie jest... 5 zdecydowanie najlepsze z setu, Oliwia wyszła bardzo naturalnie, fantastyczny, radosny, niewymuszony uśmiech. Technicznie - jak zwykle u Ciebie - super.
    15 i 16 - kurde... czaruje to szkiełko... ehhh, chyba się zadłużę...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •