Close

Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 242
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz 2011 - info, zamówienia

    Kalendarz 2011

    Uwaga, w związku z coraz mniejszym zainteresowaniem zakupem kalendarzy zaczynam wyprzedaż aż do wyczerpania zapasów.
    Aktualna cena kalendarza to 22 złote plus koszty wysyłki (czyt. poniżej). Jestem w trudnej sytuacji bo muszę odzyskać środki jakie należą się drukarni. Poza tym szkoda mi reszty tych przepięknych kalendarzy. Mam nadzieję że dotychczasowi nabywcy nie będą mieli nic przeciwko.

    Kalkulacja kosztów do przelewu:
    Kalendarz: 22 złote sztuka (pamiętajcie, gabaryt 2-krotnie większy niż ubiegłoroczny, proszę przygotować odpowiednie miejsce)
    Szerokość kalendarza: 40cm, wysokość 60cm. Opakowanie: 45cm/65cm.
    Wysyłka i opakowanie: 13 zł (jeden kalendarz) 16 złotych (jeden do pięciu) 22 złote (pięć do dziesięciu) (karton oklejony po obu stronach - gabaryt B Poczty Polskiej).

    Zamawiamy na adres: kalendarz@digital.pl

    W zamówieniu dane do wysyłki i jeśli w przelewie będą inne, proszę to zaznaczyć.

    Przelew: proszę podać dane z zamówienia w tytule (wystarczy Imię i Nazwisko z maila zamawiającego).
    Środki ślemy na konto:
    Alior Bank:
    ELLI
    90-425 Łódź, Piotrkowska 109
    12 2490 0005 0000 4500 2706 3550

    Mam nadzieję że wszystko zawarłem w tym wątku. Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania.

    Do dzieła kochani. Zapewniam Was że ten kalendarz warto zawiesić na swojej ścianie.

    Poniżej jedno ze zdjęć naszego kalendarza. Autor s4int.


    Poniżej kalendarium i rozkład kalendarza.


    Powiem Wam że ja z całą pewnością oramkuję te zdjęcia po zakończeniu przyszłego roku. W tym formacie nadają się na świetne obrazy... Pomysł z tym formatem był genialny.



  2. #2

    Domyślnie

    Psychotrop, bedziesz w tym roku odbieral kalendarze dla Krakowa? Mozna by sie zorganizowac, zeby wszystkie w jednej paczce przyszly.

  3. #3

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Moff
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Sulejówek
    Posty
    116

    Domyślnie

    Czy koniecznie trzeba kupować przez wysyłkę? Jest możliwość odbioru osobistego?
    D5000 + N35mm f/1,8G + N18-55mm + N70-300mm f/4-5.6G

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    158

    Domyślnie

    Piotrze, można odebrać w Łodzi osobiście i zapłacić przy odbiorze?

    edit: och, ktoś mnie ubiegł

  6. #6

    Domyślnie

    ile tych kalendarzy macie - bo nie wiem czy jutro jeszcze będą Się musi grupa GKJ zorganizowac na grupowe zamówienie

  7. #7

    Domyślnie

    Chętnie bym zakupił ale najpierw chciałbym zobaczyć jak wygląda układ graficzny wszystkich miesięcy

  8. #8

    Domyślnie

    Ja spróbuję porozmawiać z GRYFEM, możliwe, że też zamówimy kilka na raz.

  9. #9

    Domyślnie

    Oczywiście można odebrać osobiście. Żaden problem.
    Liderzy mile widziani. Ten sposób zawsze się sprawdzał i był najtańszy...

    Chętnie bym zakupił ale najpierw chciałbym zobaczyć jak wygląda układ graficzny wszystkich miesięcy
    A wystarczyło śledzić wątki: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160253

    Kalendarzy jest 400 sztuk.

  10. #10

Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •