Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Kit 18-55

  1. #1

    Domyślnie Kit 18-55

    Czy ogniskową wybiera się manualnie? Nie widzę nigdzie opcji w D5000, żeby kręcić ogniskową, a wcześniej miałem tylko stałkę 35 mm.

  2. #2

    Domyślnie

    nie no to jest prowokacja.
    ogniskowa zmieniasz pierścieniem na obiektywie.
    Dobrze, że nie mamy D3

  3. #3

    Domyślnie

    To nie jest prowokacja. Po prostu nie kupiłem zestawu z kitem. Kupiłem aparat i stałkę 35 mm. W instrukcji nie znalazłem nic o wybieraniu ogniskowej.

    Dzięki za odpowiedź.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    wybaczcie żę będe niemiły ale...

    czytajac takie tematy zastanawiam się po jakiego grzyba tacy ludzie w ogóle kupują lustrzanki...

  6. #6

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam, po co tacy ludzie, zostawiają takie durne komentarze. Ty oczywiście wszystko od razu wiedziałeś? Skoro nie ma tego w instrukcji, to skąd się mam dowiedzieć czy np. obiektyw nie jest uszkodzony, czy tak ma być (kupowałem przez allegro)?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    wybaczcie żę będe niemiły ale...

    czytajac takie tematy zastanawiam się po jakiego grzyba tacy ludzie w ogóle kupują lustrzanki...
    nawet głupi pokręcił by pierścieniem na obiektywie ..nie mówiąc już o kimś kto miał stalkę i nagle znajduje drugi pierścień na obiektywie chociaż z ciekawości zakręcić ..ale nie lepiej zapytać na forum

    popieram cie w pełni Sapphiron

  8. #8

    Domyślnie

    Pokręciłem, ale to, że da się zmieniać ogniskową manualnie, nie znaczy, że nie można przez aparat. Na stałce można ostrzyć manualnie, ale jest AF. Jeśli nie miałem wcześniej do czynienia z takim obiektywem, to skąd mogę o tym wiedzieć? I tak na koniec, panowie "mądrzy", nauczcie się stawiać przecinki tam, gdzie należy, zdanie zaczynać wielką literą, dowiedzieć się, jak wygląda wielokropek, kiedy się go stosuje i przy którym słowie powinien stać.

  9. #9

    Domyślnie

    jak widać przecinek mniej więcej do 2 słowa panie miodek , wróć do kompaktu z zoomem cyfrowym tam nie będziesz miał problemów , poza tym słabo czytasz instrukcje

  10. #10

    Domyślnie

    A ty wróć do szkoły podstawowej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •