Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60
  1. #31

    Domyślnie

    Pracuje na codzien w sklepie sportowym i mam doczynienia zarowno z Brubeckiem jak i Craftem, i pomimo, ze Craft jest z zalozenia lepszy, i drozszy wole Brubecka. Bardzo dobrze wykonana bielizna, spelnia swoje funkcje, jest przyjemna w dotyku i ladnie lezy. Dodatkowym plusem sa tutaj rozne kolory, damska seria to az 5 kolorow do wyboru. Bardzo trafne spostrzezenia odnosnie Crafta napisal tez de Fresz, sporo w tym racji.
    Jesli chodzi o Crafta tutaj seria prowarm jest duzo przyjemniejsza i lepiej, pozadniej wykonana niz zwykle seria pro zero extreme.. ale swoje juz kosztuje.
    d700

  2. #32
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Zuzus, to jeszcze zdradź tajemnicę gdzie w Krakowie można dorwać Brubecka. Producent niestety utajnił tą informację do granic możliwości :/

  3. #33

    Domyślnie

    Brubeck thermo kupowałem w mudserwis (nie pamiętam ulicy, ale wjazd na parking jest od strony al. Jana Pawła II, naprzeciwko salonu Hondy).

  4. #34

    Domyślnie

    http://www.sklep.brubeck.pl/kolekcja.php?typ=wyprzedaz

    Na "termometrach" pokazany jest zakres używalności od -10 do 10. Czyli przy -20 będzie nie za ciepło..?
    Powie ktoś coś jeszcze nt. tej firmy - przy jakich temperaturach ujemnych da się "żyć ?

  5. #35

    Domyślnie

    Wszystko zalezy tez od tego co mamy jako druga warstwe na bielizne, czy jest to np. cienki polarek czy jakis cieplejszy softshell. Bielizna sama w sobie nie ma nas grzac, tylko odprowadzac pot, i odpowiednio wentylowac cialo.
    Tydzien temu jezdzilam we Francji przy -21 (plus wiatr, wiec temp. odczuwalna jeszcze nizsza) w brubecku + softshell + kurtka parametry 20/20 i przy wysilku fizycznym i jakiejkolwiek aktywnosci bylo mi cieplo.
    d700

  6. #36
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Wszystko zalezy tez od tego co mamy jako druga warstwe na bielizne, czy jest to np. cienki polarek czy jakis cieplejszy softshell. Bielizna sama w sobie nie ma nas grzac, tylko odprowadzac pot, i odpowiednio wentylowac cialo.
    Bardzo możliwe, że masz rację, zastanawiam mnie tylko jedna sprawa: dlaczego w takim razie producenci produkują kilka różnych serii bielizny, dostosowanych do różnych temperatur?

  7. #37

    Domyślnie

    Okej zgoda, bielizna serii warm, badz te z domieszka welny maja minimalnie rowniez nas grzac.. Znaczy grzac to za duze slowo, ale trzymac choc troszke cieplo. W kazdym razie podstawowa funkcja bielizny jest jednak odprowadzanie potu, co w gruncie rzeczy tez jest jakims tam sposobem trzymania ciepla ciala, bo ciuchy nie zbieraja potu i nie robia sie po chwili zimne.
    d700

  8. #38
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Okej zgoda, bielizna serii warm, badz te z domieszka welny maja minimalnie rowniez nas grzac.. Znaczy grzac to za duze slowo, ale trzymac choc troszke cieplo. W kazdym razie podstawowa funkcja bielizny jest jednak odprowadzanie potu, co w gruncie rzeczy tez jest jakims tam sposobem trzymania ciepla ciala, bo ciuchy nie zbieraja potu i nie robia sie po chwili zimne.
    Ok, dzięki za wyjaśnienie. Lekko offtopując: można prosić o doradzenie jakichś spodni z klasy "ekonomiczna"? Zastosowanie:
    - kilkugodzinne "spacerki" w śniegu
    - temperatury do -15 C
    I tradycyjne pytanie: gdzie to można dorwać w Krakowiu

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    (...) dlaczego w takim razie producenci produkują kilka różnych serii bielizny, dostosowanych do różnych temperatur?
    - do różnych temperatur (tak jak np. śpiwory), w lecie mają odprowadzać pot i chłodzić (znaczy nie grzać) a w zimie dodatkowo ogrzewać ciałko;
    - do różnego rodzaju wysiłku, tzn. standardowe i "szybciej i mocniej" działające.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #40

    Domyślnie

    Właśnie upolowałem w poznańskim Factory Outlet Brubeck Woolmerino z długim rękawem. XL za 139zł zatem cena genialna. Przymierzałem również niemal identycznego Crafta Thermo z tym, że on kosztował już prawie 300zł... porażająca różnica cenowa. Jakościowo obie wykonane bardzo solidnie, świetny krój, bardzo wygodne, cieplutkie - biegam od rana, świetna sprawa do codziennego użytkowania zimą zamiast popularnych t-shirtów i sweterków. No i co najważniejsze nie "gryzie" jak inna bielizna z domieszką wełny a na to jestem koszmarnie wyczulony. Fantastyczna sprawa, diabelnie wygodna, dzięki przedmówcom za polecenie Brubecka.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •