Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Ranking Chip

  1. #1

    Domyślnie Ranking Chip

    Niestety nie posiadam żadnego z wymienionych więc trudno jest interpretować ten ranking, czy D7000 jest rzeczywiście lepsze od D3s itp, pozdrawiam.

    http://www.chip.pl/ranking/foto-vide...rzanki-cyfrowe

  2. #2

    Domyślnie

    Sponsorem dzisiejszego rankingu jest literka N.

  3. #3

    Domyślnie

    W tych rankingach duże znaczenie ma stosunek jakości/możliwości do ceny. Czy D7000 jest naprawdę droższy od D300s?

    EDIT:
    E, nie... Ja tego porównania nie kumam trochę... D7000 w kategorii "jakość obrazu" uzyskał lepszy wynik, niż D3x... Panowie fotografowie studyjni... Pewnie Wam teraz gula konkretna skacze... Pokupowaliście puchy za 20 koła, a tu teraz pyk, okazuje się, że byście mieli 4 sztuki D7000 za te pieniądze.

    EDIT 2:
    A w tym teście taki D700 to w ogóle już zdjęć nie robi...
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 15-11-2010 o 17:22

  4. #4

    Domyślnie

    Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia, czasopismo Chip stracilo bardzo duzo w moich oczach. Rzeklbym nawet dosadniej...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    W tych rankingach duże znaczenie ma stosunek jakości/możliwości do ceny.
    jak się da żeby samą jakością obrazka sortowało to i tak D7000 jest wyżej niż D3s i D3X :P Tylko 5D MkII go wyprzedza
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  6. #6

    Domyślnie

    Rankingi sprzętu komputerowego w Chipie to żart. Chip ma fatalną opinię, lubią pisać głupoty więc raczej nikt mający pojęcie o kompach tego nie czyta, chyba że żeby się pośmiać. Wątpię żeby ze sprzętem fotograficznym było inaczej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    jak się da żeby samą jakością obrazka sortowało to i tak D7000 jest wyżej niż D3s i D3X :P Tylko 5D MkII go wyprzedza
    Tak, tak, też to zauważyłem i dodałem edita do swojego posta, ale mnie wyprzedziłeś.

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Biorac pod uwage ostatnie wydarzenia, czasopismo Chip stracilo bardzo duzo w moich oczach. Rzeklbym nawet dosadniej...
    Jakie wydarzenia? Coś przegapiłem?

  8. #8

    Domyślnie

    ciekaw jestem kto i w jaki sposób przeprowadził testy
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  9. #9

    Domyślnie

    I nawet w ocenie Power jako jedyny dostał setkę, nic czas sprzedać klamota i się na d7000 przesiąść
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  10. #10

    Domyślnie

    Może wypowie się ktoś obiektywny kto posiada te puszki, wiem że na forum są takie osoby.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •