Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    Nie rozumiem oburzenia niektórych, reportaż jak każdy inny. A to, że pewnie trochę nagięty.... takie są współczesne media, "był czas przywyknąć"
    Ktoś wspomniał o "Arizonie".... Pamiętam jak jakiś czas po tym reportażu wyszło na jaw, że dziennikarze, którzy to robili trochę pomogli "aktorom" i sami podsuwali im trunki, by "lepiej" to wyglądało
    Taki reportaż jak Arizona można by nakręcić także obecnie w wielu miejscach w Polsce, wystarczy odwiedzić wsie, w których kiedyś były np. PGRy. Jest duża szansa, że trafi się na podobne klimaty. Znam takie miejscowości kilkanaście kilometrów od mojego miasta. Miałem kiedyś plan pojeździć w lecie po takich różnych wsiach celem zrobienia różnych zdjęć, ale jakoś weny i czasu brakło...

  2. #32

    Domyślnie

    To, że media serwują nam coraz większą sieczkę dla odmóżdżonej w sporej mierze publiki nie oznacza, że mam to akceptować a tym bardziej do tego przywykać. po prostu nie akceptuję takiego podejścia do reportażu i omijam szerokim łukiem podobny chłam...
    można też "się przyzwyczajać" i zniżać się do momentu opadnięcia na dno, kiedy to serwowana sieczka zacznie nas bawić i satysfakcjonować jak widać dla każdego coś miłego
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    To, że media serwują nam coraz większą sieczkę dla odmóżdżonej w sporej mierze publiki nie oznacza, że mam to akceptować a tym bardziej do tego przywykać. po prostu nie akceptuję takiego podejścia do reportażu i omijam szerokim łukiem podobny chłam...
    można też "się przyzwyczajać" i zniżać się do momentu opadnięcia na dno, kiedy to serwowana sieczka zacznie nas bawić i satysfakcjonować jak widać dla każdego coś miłego
    Nie rozpatruję tego w ogóle w kategoriach akceptacji bądź nie. Nie będę sobie takimi rzeczami zaprzątał głowy. Obejrzałem, nic mnie tam nie zdziwiło bo wiem, że tak jest w wielu miejscowościach i tyle w temacie.

  4. #34
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    tak jest w wielu miejscowościach
    i to niestety jest tragiczne, tylko kto za to ponosi odpowiedzialność?
    ps: nie chcę odpowiedzi
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    To, że media serwują nam coraz większą sieczkę dla odmóżdżonej w sporej mierze publiki nie oznacza, że mam to akceptować a tym bardziej do tego przywykać. po prostu nie akceptuję takiego podejścia do reportażu i omijam szerokim łukiem podobny chłam...
    można też "się przyzwyczajać" i zniżać się do momentu opadnięcia na dno, kiedy to serwowana sieczka zacznie nas bawić i satysfakcjonować jak widać dla każdego coś miłego
    Reportaż ma pokazywać rzeczywistość. A ta jaka jest, każdy widzi.

  6. #36

    Domyślnie

    Przemo - to Ty takie atrakcje miałeś pod nosem i aniu mru mru ? Trzeba było Eikonę ściągnąć na zdjęcia "nocne" ))

  7. #37
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    to proste, chodzi mi o to że nie każdy ma równy start w życiu. Ktoś kto urodzi się w takiej rodzinie o której mowa w tym reportażu nie ma takiego startu w życiu jak przykładowo ktoś kto jest jedynakiem i ma bogatych rodziców mieszkających w dużym mieście.

    proponuję przeczytać jeszcze raz moją wypowiedź.
    Zwłaszcza z uwzględnieniem końcowego "heheheeheh"

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Przemo - to Ty takie atrakcje miałeś pod nosem i aniu mru mru ? Trzeba było Eikonę ściągnąć na zdjęcia "nocne" ))
    Raczej nie było się czym chwalić. Ale jak koniecznie chcesz to wiem gdzie jeszcze istnieją takie spędy bydła
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •