Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Ale jaka zenada? Ze niby nieprawda? Sam widzialem takie cytuacje (do dzisiaj widuje). To, jesli chodzi o reportaz.
    Poza tym, zauwazcie, ze jeden gosc mowi, ze zarabia 2200-2300zl. To malo? Myslalem, ze powie z 500zl.
    Na poczatku bylo mi "smutno", ale po filmie pomyslalem, ze kazdy jest kowalem swojego losu. To nie jest bieda, a sposob zycia. Jeden wydaje na sprzet foto, drugi na browara, fajki i dyskoteki.
    Ale ja nie twierdzę, że to nieprawda. Śmieszy mnie temat i styl, w jakim program ten został nakręcony. Czegóż tak się przyjemnie, na luzie, bez nadmiernego wysiłku psychicznego z wyłączeniem 99% szarych komórek nie ogląda jak nie życia wiejskich tępaków, ich pogaduszek przy tanim winie, okraszonych toną wulgaryzmów wypływających z prostej, nie skażonej głębszą zadumą gęby... Do tego nutka dramatu o trudzie życia, wiejskiej egzystencji, codziennych dylematach skąd wykombinować kasę na sobotnie ćpanko, chlanko i dymanko... relacji z imprez już nie skomentuję...
    Nie twierdze też, że to domena zapadłej wsi, najczęściej we wschodnich rejonach Polski. Takich sytuacji widziałem wiele i widuję do dziś. Nie tylko na prowincji, na której tłumaczeniem głupoty może być brak zajęć i nuda... Jestem też pewien, że widzieć będę coraz więcej obserwując zdziczenie polskiej młodzieży i postępujące chamstwo na ulicach.
    Ale to już temat na szerszą rozmowę a tu dyskusja o tytułowym reportażu...


    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Ale z drugiej strony ktoś może to lubić. Ty idziesz na studia, męczą cię tam psychicznie, nie masz na nic czasu, ze stresu dopadają cię różne choroby, nerwice, a po studiach np. nie możesz znaleźć pracy (albo ktoś zostaje nauczycielem i tam też go męczą ). Sam nie wiem, co gorsze.
    "Gdybym był chamem z cegłą w ręce może ktoś bardziej liczyłby się ze mną. Inteligent dżizus kur.. ja pierd...lę"
    Się nie martw, czasem i o Tobie ktoś nakręci coś ciekawego ...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rooner Zobacz posta
    Zawsze mi się wtedy przypomina "każdy rodzi się z takimi samymi szansami..."
    Hehehehe
    z tym akurat nie mozna sie zgodzic.
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  3. #23

    Domyślnie

    odnosnie reportazu ja polecam przeczytac ten komentarz zamieszczony przez niejakiego osobnika o nicku detrox

    Cytat Zamieszczone przez mariush777 Zobacz posta
    też oglądałem ten dokument na HBO
    rzuciło mną to jak pokazali jak ci pajace grzebali łapami tym laskom co tańczyły na scenie w...
    masakra
    jak mozna pozwolić na coś takiego na imprezie?
    a jeszcze lepiej pokazać to w tv?
    straszne
    nie tylko tobie to sie rzucilo w oczy podczas ogladania... No wiec generalnie pomimo, ze nie jestem gosciem takich przybytkow ze striptizem, to na 99 % taka opcja nie istnieje (dwa kawalerskie przeżyłem jako gosc i oczywiscie jako najlepsi funfle przyszlym mezom zafundowalismy striptizerke - obojetnie z jakiej agencji by nie byly - zakaz dotykania/macania to informacja na dzień dobry...). Zreszta w "rzepie" bodazje była obszerna dyskusja nt. tego reportazu i tam tez ludzie to zauwazyli - byc moze to po prostu lekka zmowa ludzi krecacych repo i panieniek, nie wiem, ale czego sie nie robi dla podniesienie ogladalnosci....

  4. #24
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    z tym akurat nie mozna sie zgodzic.
    Tzn? mozna szerzej?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez locos Zobacz posta
    odnosnie reportazu ja polecam przeczytac ten komentarz zamieszczony przez niejakiego osobnika o nicku detrox
    Dokładnie tak jest jak napisała ta dziewczyna.
    Wiem bo mieszkam w Trawnikach
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #26

    Domyślnie

    Ale kogo zainteresowałby reportaż o Waszej stu osobowej fabryczce, sklepach, szkołach czy wielu normalnych, ambitnych mieszkańcach?
    Ma być goło i wesoło !
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Ale kogo zainteresowałby reportaż o Waszej stu osobowej fabryczce, sklepach, szkołach czy wielu normalnych, ambitnych mieszkańcach?
    Ma być goło i wesoło !
    i to jest bardzo smutne, ale prawdziwe podsumowanie większości reportaży...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rooner Zobacz posta
    Tzn? mozna szerzej?
    to proste, chodzi mi o to że nie każdy ma równy start w życiu. Ktoś kto urodzi się w takiej rodzinie o której mowa w tym reportażu nie ma takiego startu w życiu jak przykładowo ktoś kto jest jedynakiem i ma bogatych rodziców mieszkających w dużym mieście.
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  9. #29

    Domyślnie

    autorzy przerysowali trochę temat ale osiągneli swój cel , reportaż przewinął się przez kilka for itp - historia się sprzedała - sukces

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malibu Zobacz posta
    autorzy przerysowali trochę temat ale osiągneli swój cel , reportaż przewinął się przez kilka for itp - historia się sprzedała - sukces
    w rzeczy samej
    Nikon Nie sztuka zabić muchę przednią szybą,sztuka zrobić to boczną

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •