Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    "PS: Czy nazywanie nikkora 17-55 połsrodkiem to nie przesada? mimo wszystko to dalej sprzet z najwyzszej polki."

    No cóż.. może to trochę szorstkie określenie, bo jakby nie patrzeć był, jest i pozostanie kultowym, świetnym szkiełkiem. W końcu gdy został wypuszczony parę lat temu na rynek, nie było wówczas mowy o FX i był on absolutnym topem w swojej klasie. Obecnie gdy jest takie d700 i primeskiller 24-70 staje się on faktycznie półśrodkiem w drodze do FX, do którego wcześniej czy później każdy zaczyna zaczyna na jakimś tam etapie rozmyślać. To szkło dla zdecydowanych, świadomych i zadowolonych użytkowników DX, którym nie spieszy się zupełnie do FX. Tak uważam.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez P.R.P. Zobacz posta
    "PS: Czy nazywanie nikkora 17-55 połsrodkiem to nie przesada? mimo wszystko to dalej sprzet z najwyzszej polki."

    No cóż.. może to trochę szorstkie określenie, bo jakby nie patrzeć był, jest i pozostanie kultowym, świetnym szkiełkiem. W końcu gdy został wypuszczony parę lat temu na rynek, nie było wówczas mowy o FX i był on absolutnym topem w swojej klasie. Obecnie gdy jest takie d700 i primeskiller 24-70 staje się on faktycznie półśrodkiem w drodze do FX, do którego wcześniej czy później każdy zaczyna zaczyna na jakimś tam etapie rozmyślać. To szkło dla zdecydowanych, świadomych i zadowolonych użytkowników DX, którym nie spieszy się zupełnie do FX. Tak uważam.
    No własnie, niektorzy mowia że dx a fx niewielka roznica, dla mnie jest kolosalna i kiedy tylko bedzie mnie na to stac to odrazu fx
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MiX Zobacz posta
    No własnie, niektorzy mowia że dx a fx niewielka roznica, dla mnie jest kolosalna i kiedy tylko bedzie mnie na to stac to odrazu fx
    To już lepiej zdjęć z Sinara w ogóle nie oglądaj
    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #14

    Domyślnie

    Nie burzę się. I nie krakersik tylko kakersik. Ale nie Ty pierwszy przeinaczasz (celowo lub nie) więc wybaczam
    Pozdrawiam, Karol.

  5. #15

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    To już lepiej zdjęć z Sinara w ogóle nie oglądaj
    Pzdr.
    Tys prowda..

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Nie burzę się. I nie krakersik tylko kakersik. Ale nie Ty pierwszy przeinaczasz (celowo lub nie) więc wybaczam
    Bardzo niespecjalnie.

    No po prostu pomagacie mi to ogarnac jak was poczytam
    Ostatnio edytowane przez MiX ; 13-11-2010 o 22:44
    "Of course, there will always be those who look only at technique, who ask „how,” while others of a more curious nature will ask „why”."
    Man Ray

  7. #17

    Domyślnie

    Wątek taki sam jak milony podobnych.
    To aby namieszać ja kupiłem z premedytacją właśnie 17-55.
    Do FX mi nie śpieszno, a 24 to odrobinę za wąsko.
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remos Zobacz posta
    Wątek taki sam jak milony podobnych.
    To aby namieszać ja kupiłem z premedytacją właśnie 17-55.
    Do FX mi nie śpieszno, a 24 to odrobinę za wąsko.
    I jesteś właśnie dobrym przykładem tego co sam wcześniej napisałem "To szkło dla zdecydowanych, świadomych i zadowolonych użytkowników DX, którym nie spieszy się zupełnie do FX. Tak uważam." Także good for You.

  9. #19

    Domyślnie

    cytat:
    "Zawsze możesz zrobić tak, że kupisz 24-70, sprzedaż body i 12-24 a na to konto masz d700. Ja tak zrobiłem i cieszę się bardzo."

    Ja też tak zrobiłem (kilka dni temu) i mam nadzieję że nie będzie mi brakować tej 70 na DX a ultra
    szeroki pewnie kiedyś uzupełnię 16-35/4.
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez tomgol ; 14-11-2010 o 00:46

  10. #20

    Domyślnie

    ja miałem identyczny problem i wybrałem przyszłościowo czyli N24-70 z myślą że przejdę oby jak najszybciej na FX teraz trochę mi brakuje szerokości, ale jakoś przeboleje
    Df|D300|MB-D10|SY14 2.8AE|N20-35 2.8D|N28 1.8G|N50 1.8G SE|N50 1.8D|N85 1.4D|N24-70 2.8G|N18-200VR|SB-900|
    FM2|Smiena 8M|Polaroid 600|Fujifilm Instax Wide 300...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •