Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: BMW Z4 3.0 si

  1. #1

    Smile BMW Z4 3.0 si


    Co myślicie?
    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

  2. #2
    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

  3. #3

    Smile i jeszce jedno

    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem broni się (i to ledwo) jedynka. Na pozostałych auto wypada blado (dwójka), lub zgoła bezbarwnie (trójka), i nie chodzi mi oczywiście o kolor samochodu. Lubię zdjęcia samochodów robione szerokim kątem, bo są agresywne, ale tu przesadziłeś.

    Jeśli idzie o światło, to tylko na jedynce widać, że ktoś projektował to auto. Na pozostałych karoseria jest oświetlona źle, skutkiem czego auto traci na wyrazie - robi się lekko bezkształtne i razej mdławe. Wyścigówka (nawet taka brzydka jak ta) nie może zaś wypadać mdło... Nie wolno jej - ma wypadać agresywnie i przebojowo.

    Kadry takie sobie, ale nie ma się czego czepiać, bo nie ona są głównym mankamentem (cały czas podkreślam - jak dla mnie). Ogólnie ode mnie nie ma ani jednego plusa.

  5. #5

    Domyślnie

    Za bomblem, dodam jeszcze iż drzaźnią mnie druty na jedynce, ale jest to coś na co nie masz wpływu.
    A jakby je występlować?
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Smile

    Niestety tylko na jedynce było światełko, teszta fotek robiona przy całkowicie zachmurzonym niebie. Czasu też nie było wiele, więc musiało pozostać tak, jak jest :\
    Za to jazda tymi autkami.... bajka
    Tu była mała konfrontacja - nowe 265KM przeciw "starym" 200KM w turbinie - jak się można domyślać, bez porównania.



    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

  7. #7

    Domyślnie

    Beemer ładniejszy Chociaż właściwie, to obydwa paskudne... Wolałbym Boxstera

  8. #8

    Domyślnie

    Machnac: moja skromna uwaga- zawsze pokazuj CZYSTE auta, unikaj szerokich kątów bo one zniekształcają, pokazuj je zawsze z jak najatrakcyjniejszej strony...
    Czornyj: i zaraz potem będziesz się tłumaczył dlaczego nie kupiłeś 911. Wolę używanego 911 chłodzonego jeszcze powietrzem, koniecznie z wypatroszonym katalizatorem!!!
    LuCaS
    D800|24-70 f2,8|85 f1,4
    50 f1,4|80-200 f2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LuCaS Zobacz posta
    Czornyj: i zaraz potem będziesz się tłumaczył dlaczego nie kupiłeś 911. Wolę używanego 911 chłodzonego jeszcze powietrzem, koniecznie z wypatroszonym katalizatorem!!!
    Wiadomo, że Boxstera i Caymana kupuje się wyłącznie dlatego, że nie stać cię na 911 - i zadawanie takiego pytanie to wogóle faux pas

    A co do takich bezkompromisowych oldtimerów - to już jestem na to za stary, ja koniecznie muszę mieć samochód, który jeździ i nie robi mi brzydkich numerów, dlatego zamiast Boxstera kupiłbym używaną Carrerę2 w budzie 996 (ze sp...nymi światłami)

  10. #10

    Domyślnie

    po pierwsze nie pokazuje sie opon tylko felgi wiec na wiekszosci masz kola w odwrotna strone skrecone
    co do pogody to zachmurzone niebo jest wprost wymarzona pogoda do focenia fur
    i co najwazniejsze w statycznej fotografii motoryzacyjnej dobor tla czyni zdjecie dobrym badz zlym
    jezeli chcesz dokladniejsze uwagi na temat zdjec zapraszam na forum z podpisu
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •