Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    ja doswiadczylem bolesnie dosc utrate zdjec... btw moze jak sie spotakmy kiedys w kupie to zakopiemy jakas kapsuledla potomnych z plyta cd na ktorej nagramy jakies zdjecia.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Saint
    btw moze jak sie spotakmy kiedys w kupie to zakopiemy jakas kapsuledla potomnych z plyta cd na ktorej nagramy jakies zdjecia.
    Pomysł całkiem fajny.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Saint
    moze jak sie spotakmy kiedys w kupie...

    Ja tam bym wolał jakieś przyjemniejsze miejsce
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  4. #14

    Domyślnie

    W kupie jest fajnie.
    Kupy nikt nie ruszy.

  5. #15

    Domyślnie

    panowie to byla metafora

  6. #16

    Domyślnie

    Z racji ze komputerowa wiedza znacznie przerasta fotograficzna wtrace sie kapichne.
    Mam nagrywareczke dvd (tez lite-on) od paru miesiecy i zalecam bardzo duza ostroznosc i rozsadny wybor nosnika.
    Od pewnego czasu pojawiaja sie co i rusz plylki bardzo tanie (najtansze kupowalem za 1.9zl w slimie) producentow absolutnie nieznanych. Ich awaryjnosc jest bardzo wysoka (i jest to tak zwana podstepna awaryjnosc - plytka przechodzi weryfikacje bez problemu, dziala 2-3 tygodnie a potem d^%$), radze wiec inwestowac w plytki uznanych producentow - sprawdzcie sobie testy na www.cdrinfo.pl czy czyms w tym rodzaju - beda kosztowac ~5-8zl, ale nie stracicie zadnych waznych rzeczy (przerwa na plucie sobie w brode).
    Naprawde uwazajcie - 4/9gb na plytke to ogromna wygoda, ale i ogromna strata jesli cos sie spierniczy.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    admin . Ja już używam płyt do archiwizacji zdjęć i filmów z kamery od kilku lat. I bardzo prostym sposobem jest raz na pół roku włożenie nośnika do odtwarzacza ja odtwarza prawidłowo to nie powodu do niepokoju, gdyż z praktyki wiem, że CD nie psuje się nagle ale ten proces trwa dosyć długo i w czasie kiedy zauważysz że spada czas odczytu płyty to w tedy wystarczy ją przegać na nowego CD
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c2h5oh
    radze wiec inwestowac w plytki uznanych producentow

    święta racja

    miejsce
    1. TDK
    2. EMTEC
    3. Verbatim

    Pozdrawiam
    Tomek
    deczysta

  9. #19

    Domyślnie

    Dzieki za rady Panowie. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze taki nosnik musi byc pewny. Czytam dosyc regularnie cdrinfo i wyciagam wnioski. Uzywam jedynie nosnikow uznanych, szczegolnie ze moja nagrywarka jest dosyc himeryczna pod tym wzgledem

    Z cala pewnoscia powinna pomoc archiwizacja wtorna (kontrola i przegranie nosnika). Nie szczedze pieniedzy na plyty, wiem ze to pozorna oszczednosc...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •