Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1

    Domyślnie

    Nikt nie chce dopłacać- ale nie będzie wyboru.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    południowywschód
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arra
    Niech lepiej buraki poprawia iso w exifie
    Eeeee... tego... coś przegapiłem? Powiedzcie co takiego jest z ISO w exifie, że trzeba to poprawić?

    Pozdrawiam
    Art
    D7200 | D70 | Nikkor AF-S 300 mm f/4D IF-ED | Sigma 10-20 mm f/3.5 EX DC HSM | Tamron SP 90mm F/2.8 Di MACRO VC USD | Nikkor 18-70/3.5-4.5 DX | SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art
    Cytat Zamieszczone przez Arra
    Niech lepiej buraki poprawia iso w exifie
    Eeeee... tego... coś przegapiłem? Powiedzcie co takiego jest z ISO w exifie, że trzeba to poprawić?

    Pozdrawiam
    To, że nie jest widoczne w popularnych przeglądarkach typu ACDsee. Mnie też to przeszkadza.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    To, że nie jest widoczne w popularnych przeglądarkach typu ACDsee. Mnie też to przeszkadza.
    Jestescie pewni, ze sprawa ISO to kwestia firmware'u, a nie np. przegladarek? Tez uzywam ACDSee (z tym, ze v.7) i tam ISO pokazuje bez zadnych problemow...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    TO jak jeszcze powiesz mi Gdzie w ACDSee pokazuje to ISO bedzie niezle bo z tego co sie orientuje to NIepokazuje. Ani v.6 ani v.7 :>
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba raczej z Nikona to się nie pokazuje , przynajmniej w ACDsee 7.0 (chyba że jest jakis plugin)
    Mam pare fotek robionych Olympusem 2020Z i tam iso jest pokazane.
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adik
    TO jak jeszcze powiesz mi Gdzie w ACDSee pokazuje to ISO bedzie niezle bo z tego co sie orientuje to NIepokazuje. Ani v.6 ani v.7 :>
    A jak myslisz? Gdzie moze pokazywac?
    Jesli masz problemy z obsluga tak prostych programow jak przegladarki zdjec, to moze po prostu nie podwazaj mojej wypowiedzi stwierdzajacej, ze ACDSee pokazuje ISO w EXIFie -- swoim "z tego co sie orientuje to NIepokazuje...".
    Irytuje mnie juz postawa niektorych osob na tym forum, ktorym nie wystarczy napisac, ze cos wlasnie ma miejsce, tylko trzeba za kazdym razem udowadniac i pokazywac wszystko na obrazkach, bo bez tego nie uwierza... Co bardziej wkurzajace -- ze swoje przeciwne opnie przedstawiaja uzywajac okreslen "z tego co wiem", "slyszalem", "podobno" (a pozniej najczesciej "podobno" zamienia sie w "pewnosc").

    Prosze bardzo -- oto fragment screenu z ACDSee 7;

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Kazdy z Was ma po trochu racje. D70 zapisuje dane ISO w niestandardowym polu. Wiekszosc nowszych programów juz to czyta.

  9. #9

    Domyślnie

    Stig
    Nie irytuj się tak bardzo bo złość piękności szkodzi
    Gdzie jest zakładka properities/exif to raczej każdy wie.
    Mam ACDSEE 7.0 i u mnie nie pokazuje iso z Nikona uwierz na słowo bo nie chce mi się robić screena
    Przy fotkach z Olympusa natomiast mam iso.
    Może sprawa jest w firmware aparatu jaką masz wersję?(1.03?)
    Instalowałeś jakieś upgrady lub pluginy do ACDSee?
    Czy jeśli zapiszesz fotkę w Photoshopie to znikają Ci niektóre wartości (np.lens,sensitivity,wb,AFmode) w Nikon Capture?
    I jaką wreszcie masz wersję exifa w ACDSee powinna być na dole w properities (2,21?)
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    Stig
    Nie irytuj się tak bardzo bo złość piękności szkodzi
    Gdzie jest zakładka properities/exif to raczej każdy wie.
    Mam ACDSEE 7.0 i u mnie nie pokazuje iso z Nikona uwierz na słowo bo nie chce mi się robić screena
    OK. Wierze, ale nie rozumiem po co to generalizowanie przez niektorych... Skoro pisze, ze u mnie pokazuje wartosci ISO -- tzn., ze tak jest.

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    Może sprawa jest w firmware aparatu jaką masz wersję?(1.03?)
    1.00, 1.01

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    Instalowałeś jakieś upgrady lub pluginy do ACDSee?
    Nie

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    Czy jeśli zapiszesz fotkę w Photoshopie to znikają Ci niektóre wartości (np.lens,sensitivity,wb,AFmode) w Nikon Capture?
    Nie uzywam Nikon Capture. Nawet go nie mam...

    Cytat Zamieszczone przez sinner
    I jaką wreszcie masz wersję exifa w ACDSee powinna być na dole w properities (2,21?)
    Nigdzie nic takiego nie widze...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •