Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pierwsza sesja

  1. #1

    Domyślnie Pierwsza sesja

    Witam serdecznie. Przedstawiam Wam zdjęcia z mojej pierwszej samodzielnej wizyty w studiu:P
    Podpowiedzcie mi co jest nie tak, jak to zmienić no i jak zminimalizować te cholerne bliki w oczach:P czy tylko PS będzie ratunkiem w większości przypadków??

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

  2. #2

    Domyślnie

    Po mojemu troche zle zaswiecone jest i chyba WB skopany, co do kadrow najbardziej mi sie podoba 2 choc sa pewnie kosmetyczne bledy uciety rekaw , co do wlosow to pasowalo by 2 cm jeszcze gory miec. Konwersja do BW moim zdaniem slaba, szarobura - ale ja sie nie znam

  3. #3

    Domyślnie

    ok... dzięki... a ze światłem co byś konkretnie zmienił??

  4. #4

    Domyślnie

    W moim odczuciu zdejcia sa dosc ciemna i modelka tez. Ustawic lampe na wieksza moc. Z tego co widza a zaznaczam ze sie nie znam tlo jest oswietlone a modelka tak nie do konca.

  5. #5

    Domyślnie

    niedoświetlone sa te foty - i to mocno. Nie szczędx światła - po to jest studio by swiecić. W dwóch ostatnich na cholerę tyle góry ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    niedoświetlone sa te foty - i to mocno. Nie szczędx światła - po to jest studio by swiecić. W dwóch ostatnich na cholerę tyle góry ?
    zgadzam się

    3 i 4 - jeśli już taka poza to nie obcinaj rąk, bo strasznie to wygląda
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  7. #7

    Domyślnie

    ale na 4 to ciecie dloni to juz przegiecie...
    za malo swiatla... za malo pomyslu i kadry niestety na nie
    wszystko na nie...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    ale mi się oberwało Ale słusznie Dzięki za podpowiedzi... będę więcej świecił i nie będę odcinał modelce kończyn:P

  9. #9

    Domyślnie

    wiem, że już raczej cała sesja idzie do kosza, ale przejrzałem jeszcze raz wszystko i może te dwa zdjęcia są ciut lepsze... Nie uciąłem rąk no i ciut jaśniejsze
    Pozwolę sobie jeszcze je wrzucić...

    7.

    8.

  10. #10

    Domyślnie

    Popraw balans bieli, moim amatorskim okiem jest za cieplo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •