Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: trudny wybór

  1. #11

    Domyślnie

    zakres jaki mnie interesuje to ok 24-85 mm i jakas dobra stałka do portretu fundusz to ok 5tys zł

  2. #12
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    wydaje mi się, że mimo wszystko powinieneś sam najpierw wybrać i spytać, czy to dobry zestaw, lub, czy wystarczy do tego czy owego typu fotografii.

    Pytając bez sensu ogólnie na forum, dostaniesz od dwóch osób trzy odpowiedzi, które prawdopodobnie bardziej zamieszają Ci w głowie, niż doradzą, a wtedy może dojdziesz do wniosku, że szkoda było sprzedawać 30d, bo to bardzo dobry aparat, pomimo jak pamiętam 8Mpix matrycy, ale już w CMOSie. [Bawiłem się nim w te wakacje i serio nie mam zastrzeżeń, ale nie o tym mowa.]

    Poza tym inne opinie na forum już zamieszczone powinny Ci wystarczyć...
    .

  3. #13

    Domyślnie

    moim zdaniem lepiej kupić d90, znacznie lepsze wysokie iso w porównaniu do d200 czy d2x

    a reszta na szkła

  4. #14

    Domyślnie

    fundusz 5k na szkła tak?
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  5. #15

    Domyślnie

    D200 miałem - bardzo fajna puszka ale dość specyficzna i do ślubnych odpada mz ze względu na szumy przy wyższym iso. O d2x się nie wypowiem bo nigdy w ręku nie miałem.
    Królewicz dobrze mówi. Kup D90 (też miałem). Świetna puszka za sensowne pieniądze. Zdecydowanie dokup N50 1.8 bo tani, jasny i w tej cenie lepszego nie znajdziesz. Może sigma 17-70? Lampe też planujesz czy nie?
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  6. #16

    Domyślnie

    tak lampe tez planuje wiec poczytam jeszcze inne watki dzieki wszystkim

  7. #17

    Domyślnie

    wiec krutko co lepeij d200 czy d300 i dlaczego?

  8. #18
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    marcin Ty się zdecytuj....
    Ja osobiscie też proponuję D90, a reszta na szkła, tak powinno być. Weź szklo 16-85 nikkora - teraz taki zestaw kosztuje od 4400 plus 50/1.8 lub ewentualnie SB-600

    Jak chcesz body, to d300, a poza tym skorzystaj z własnej inicjatywy, bo nadal ciagniesz za język zamiast nabrać opinii.
    skorzystaj z tego bo widze ze lekko lenia masz
    .

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin piła Zobacz posta
    wiec krutko co lepeij d200 czy d300 i dlaczego?
    jak KRUTKO (fuck!!!) to ja już chyba sam nie wiem.
    krótko to może jakaś trzyseta? chyba że bardziej płasko lubisz to nawet 400mm czy 600mm

    i oczywiście wszyscy są przekonani o tym że zarobią kokosy na slubach, a tu niestety trzeba jeszcze trochę wiedzy.
    powodzenia
    nie mogę już...

  10. #20

    Domyślnie

    Piekło zamarzło.
    30D mu mydli i chce przeskoczyć na D200 (któremu w wielu wątkach również zarzucano pewną miękkość zdjęć - kwestia oczywiście rozwiązywalna na poziomie obróbki, ale śmiem twierdzić, że jeśli ktoś nie był w stanie sobie poradzić z C, to i nie poradzi sobie z N).
    Odpowiedzią w tym wątku nie powinno być polecanie puszki, a spytanie o pokaz tychże brzydkich zdjęć. Bo może powodem takiego ich wyglądu nie jest korpus, a jego operator...
    Ostatnio edytowane przez Atrax ; 26-10-2010 o 02:11
    Nikon D69 Turbo.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •