Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jaka jest różnica wielkości i jasności wizjera między D200 a D2x (h)

    Witam
    Jaka jest różnica wielkości i jasności (o ile jest) wizjera między D2X(H) a D200 ?
    Pytam w kontekście używania z manualnymi jasnymi stałkami (1,4) ... generalnie chodzi mi o łatwość ostrzenia... za odpowiedz dziękuję.
    pozdrawiam
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  2. #2

    Domyślnie * * *

    Nie mam w tej chwili pod reka D200, z pamieci mysle ze jasnosc
    i wielkosc sa identyczne.
    Niestety to tunelik, bez rewelacji do manualnego ostrzenia.

    Ostatnio kolega mnie zaskoczyl (posiada C 5DmkII) ze D2x
    ma fantastyczny wizjer, wszystko razem z parametrami
    mozna kontrolowac wzrokiem ))
    http://pjolo.blogspot.com/ "Albo mieć, albo być"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin204 Zobacz posta
    Witam
    Jaka jest różnica wielkości i jasności (o ile jest) wizjera między D2X(H) a D200 ?
    Pytam w kontekście używania z manualnymi jasnymi stałkami (1,4) ... generalnie chodzi mi o łatwość ostrzenia... za odpowiedz dziękuję.
    pozdrawiam
    Jest różnica - D2X ma 100% pokrycie, a D200 ok. 95%. D2X ma też ciut jaśniejszy wizjer, ale na pewno nie jest to taka różnica jak między D3 i D200.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź
    pozdrawiam
    l D800 ll D600 l l V1 l l N35-1.8 l l ARSAT 35 l l N50-1.8D l l 85 1.4 l l l ZENIT122 l l SB 800 l l SB 600 l l kilka m-42 l a i NOGI Manfrotto... Nareszcie NIKKOR PC-E 24mm

  5. #5

    Domyślnie

    Potwierdzam, że wizjer ani w D20 ani w D2 nie powala. Według mnie nie nadaje się zupełnie do ostrzenia manualnymi obiektywami, zwłaszcza jeśli są jasne i liczy się każdy milimetr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •