Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91
  1. #1

    Domyślnie "uratuj zdjęcie"

    Witam
    Mam dla Was konkurs pod hasłem "uratuj zdjęcie" (niestety bez nagrody )
    Polega on na poprawieniu poniższego zdjęcia. Interpretacja dowolna, ale chodzi o zmiany w takim stopniu, żeby dało się to jeszcze oglądać (celowy artystyczny przepał, na którym widać tylko włosy, usta i oczy nie wchodzi w rachubę )

    pod oryginałem moja obróbka (celowo przesadzona ) w Corelu (czas: ok 10-15min)



    Teraz na Was kolej, możecie się wykazać
    Swoje prace zamieszczajcie jako zdjęcie w tej wielkości co moje, w tym wątku, każdy po jednym, (nie jako link) Potem wspólnie wybierzemy najlepsze

    Większa wersja oryginału dostępna tutaj bo na pewno na niej będzie łatwiej pracować.
    Powodzenia
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    moje skrpne szybkie malo profesionalne

    emeryt

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giziol Zobacz posta
    moje skrpne szybkie malo profesionalne
    ok, może być, dzięki czekamy na więcej... mam nadzieję, że będzie chociaż 10 propozycji...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Odie Twoja dziewczyna (zakladam że tak) Cię za TO zabije co niektórzy mogą z tym zdjęciem zrobić
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Odie Twoja dziewczyna (zakladam że tak)...
    dobrze zakładasz
    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    ...Cię za TO zabije co niektórzy mogą z tym zdjęciem zrobić
    Jeszcze nie widziała tego tematu zastanowię się później czy jej to pokazać...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    tylko nie bij bo to pare minutek było tylko i pracowałem na tej wersji z forum (chyba nie zauważyłem linka do większej wersji oops)


    PS Chyba lepiej pasuje Twojej Dziewczynie ciemniejsza szminka niż ta jasna różowa co ma na zdjęciu.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    tylko nie bij bo to pare minutek było tylko i pracowałem na tej wersji z forum (chyba nie zauważyłem linka do większej wersji oops)

    PS Chyba lepiej pasuje Twojej Dziewczynie ciemniejsza szminka niż ta jasna różowa co ma na zdjęciu.
    W oryginale cyba nie łama żadnej... nie pamiętam, ale możliwe że usta po protu były zmarznięte po powrocie z dworu
    fakt, do czarnego lepszy czerwomy niż ciemny róż...

    nasty
    całkiem całkie, chociaż niewiele się różni ale jest akie fajne wrażenie prawdziwego makijażu (a raczej pudru i podkładu czy jak to się tam nazywa)
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  9. #9

    Domyślnie

    nikt oprócz mnie nie chciał dotknąć stanika, a to jest pierwsza rzecz jaka się kobietom na oczy rzuca - wychodzące spod bluzki ramiączka stanika, poz atym chyba poszedłem w złym kierunku - starałem się modelować światłem i zredukować ostry cień pod brodą, a Ty tu chcesz artystycznych poprawek makijażu :P
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #10

    Domyślnie

    no to uważaj - sam chciałeś...


    MarcinWilk

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •