Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: D2h vs D700 ;)

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    dźwięk migawki jest w d2h znacznie bliższy mojemu sercu niż d700
    http://www.youtube.com/watch?v=O11vY...eature=related no jest moc, w porównaniu do d700
    aparat + kit www.korzewa.com

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcepanek Zobacz posta
    Sczerze to dziwi mnie tak mała różnica jakościowa między tymi korpusami, albo ja mam coś z oczami
    Pewnie w świetle żarowym przy czasach dłuższych niż 1/60 różnica będzie znacznie większa.
    dokładnie, poza tym to jest net - na takich małych to nie widać wiele,
    jak oglądniesz zdjęcia w większej rozdziałce na kompie to nawet na tych z dobrych warunków widać dużą różnicę.
    A jak jeszcze trochę cienia zrobisz to się zdziwisz.
    Kocham mojego d2hacza, ale to zestawienie z d700 to takie chyba przez sentyment (:
    Jak się robi zdjęcia tylko do netu to można walczyć, ale to by było na tyle.
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  3. #23

    Domyślnie

    przecież wrzuciłem pełne pliki, to nie są miniaturki. Z d2h jest pełna klata, z d700 crop odpowiadający mniej więcej rozmiarowi z d2h
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    przecież wrzuciłem pełne pliki, to nie są miniaturki. Z d2h jest pełna klata, z d700 crop odpowiadający mniej więcej rozmiarowi z d2h
    fakt, ok,
    ale i tak miałeś dobre światło, jak jest ostre słońce i cienie to jest problem, nie mówię już o świetle sztucznym.
    dla mnie d2h się super robi zdjęcia, ale ten wątek to trochę tak jak te o sesji robionej komórką;
    oczywiście w pewnych określonych sytuacjach da się, ale jak ktoś fotografuje różne rzeczy i w różnych warunkach to musi być przygotowany na różne warunki, a tu między d700 a d2h jest duuuża różnica.
    tak jak 18-200 to super uniwersalne szkło..
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  5. #25

    Domyślnie

    W chwili robienia tych zdjęć miałem szaroburą pogodę tuż przed deszczem. Słońca nie widziałem od kilku dni Oczywiście D700/3 ma o niebo lepsza matrycę, korzystam bardzo często z zakresu 3200-6400, który w d2h w zasadzie nie istnieje W tym porównaniu chodzi tylko o to, że d2h to nie jest szajs którym nie warto sobie zawracać głowy. Nadal można go wykorzystywać!
    Ostatnio edytowane przez qooba ; 25-10-2010 o 07:53
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    ... W tym porównaniu chodzi tylko o to, że d2h to nie jest szajs którym nie warto sobie zawracać głowy. Nadal można go wykorzystywać!
    Jak najbardziej, też czasem go używam i to z przyjemnością - mi seria d2 najlepiej leży w ręku.
    Dobrze jednak mieć drugą lepszą puszkę, ew. jak ktoś chce zacząć robić sport na zewnątrz to też chyba najtańszy sensowny wybór - zwłaszcza dla śrubokrętów.
    Czyli "dedwahacze" never die
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JAP Zobacz posta
    Czyli "dedwahacze" never die
    coś w tym stylu chciałem przekazać
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •