Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
  1. #31

    Domyślnie

    Jurku, powtórzę się. To moja wizja, podpisuję się pod nią i tyle. Zdaję sobie sprawę że to "Złote Tatry" jakie ja widziałem. Zazdroszczę Ci że masz tak blisko. Jestem pewien że miałbym piękną galerię gdybym tak blisko przebywał. Teraz mieliśmy trzy bardzo różnorodne dni i wybrałem takie zdjęcia bo moim zdaniem oddały klimat tematu przewodniego tego pleneru. Nic więcej. Obym miał więcej okazji. Być może lada chwila odbiorę nowy samochód i w ramach testu odwiedzę przyjaciół w Krakowie i bujnę się na dwa, trzy dni ponownie w Tatry

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Jurku, powtórzę się. To moja wizja, podpisuję się pod nią i tyle. Zdaję sobie sprawę że to "Złote Tatry" jakie ja widziałem. Zazdroszczę Ci że masz tak blisko. Jestem pewien że miałbym piękną galerię gdybym tak blisko przebywał. Teraz mieliśmy trzy bardzo różnorodne dni i wybrałem takie zdjęcia bo moim zdaniem oddały klimat tematu przewodniego tego pleneru. Nic więcej. Obym miał więcej okazji. Być może lada chwila odbiorę nowy samochód i w ramach testu odwiedzę przyjaciół w Krakowie i bujnę się na dwa, trzy dni ponownie w Tatry
    To się śpiesz. Złote Tatry, z dnia na dzień, są już coraz bardziej białe .

  3. #33

    Domyślnie

    Nie, nie. Złote już mam. Te co Ci się nie podobają. Teraz chcę mieć białe z odrobiną złota

  4. #34

    Domyślnie

    ale nam się admin rozfotografował......., normalnie myszka przy przewijaniu się zaczęła zacierać
    bez wazeliny - 8 - 12 - 29 - 30 - 35
    admin, ale umowa była, że najpierw cyferka później fotka.....i kto tu zamieszanie wprowadza
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=4966
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #35

    Domyślnie

    Bardzo Ci zazdroszczę 11 i 30, cieszę się że pokazałeś cały set - z radością poszedłem raz jeszcze z Tobą tą doliną i chętnie bym to powtórzył. Bardzo Ci dziękuję Piotrze.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •