Close

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 144
  1. #1
    bombel
    Gość

    Domyślnie Ten słynny Kalendarz...

    Witam -

    nie tak dawno ktoś powiesił ten słynny kalendarz NKP - wiecie Koledzy - ten, który w bólach powstaje już kilka miesięcy i ma do tego swoje specjalne, zamaskowane forum. To bardzo ładnie, że był dostępny, bo widać, że coś się dzieje w tym kierunku i nie zostało to zarzucone, jak można się było spodziewać od dłuższego czasu. Potem w odpowiednim dziale wypowiedziało się parę osób na temat jego wyglądu, formy, odbioru całości i jednej, nieco wieśniackiej rejstracji. Ładnie.

    Kalendarz nie jest dobry (niestety). Ale nie o to teraz mi idzie.

    Idzie mi o to, że posty mówiące o tym ważnym wydarzeniu nagle zniknęły. Tak z ciekawości spytam - dlaczego zniknęły wszystkie wzmianki o jego wyglądzie? Bo były niepochlebne? Ciekaw jestem, jakie kryteria były brane pod uwagę, żeby uniknąć kłopotów w przyszłości - czego nie pisać, żeby moje posty nie znikały.

    Czy ktoś, kto usunął wszystkie posty podął taką decyzję samodzielnie, czy rozmawiał w gronie moderatorów, czy może miał pecha być autorem jakiegoś zdjęcia i zdenerwował go brak zachwytów? Naprawdę chciałbym wiedzieć co spowodowało zniknięcie tych postów, żeby wiedzieć na czym stoję. Nie mogę być aktywnym uczestnikiem forum, nie wiedząc jednocześnie czego broń boże nie można tu powiedzieć. Dodam, że nie były używane żadne 'wyrazy' (wiecie o jakich mówię, co? ) i rozmowa była normalna, bez zwyczajowych 'przecinków'.

    Czy wypowiedzi nie z pozycji klęczącej są usuwane jakimś automatem (może to zwykły błąd w składni spowodował zniknięcie), czy może jakiś moderator w chwili posylwestrowej słabości kliknął nie ten guziczek przypadkiem? Jeśli już pojawia się cenzura, niechże wiem, co mogę pisać, a co nie - żeby mnie nie zaskakiwano w przyszłości. Najpierw się człowiek opisze, że palce bolą, a potem mu to cenzura skasuje... Jakbym wiedział od początku, napisałbym, że jest pięknie.

    Dodatkowo ciekawy jestem, czy ten post i to pytanie też zniknie... Odpowie ktoś?


    PS
    Mam pamięć jak słoń i pamiętam, kto się tam wypowiadał, a nawet kto zamieścił screena.

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    A ja chcę zobaczyć w końcu ten kalendarz

  3. #3

    Domyślnie

    nie rozumiem o co Ci chodzi bombel, watek zostal zamkniety i zadne posty nie zginely, bo po pierwsze dyskusja na ten temat odbiegla od glownego tematu tego watku i dlatego ze nie ma juz o czym gadac, nie podoba sie - trudno, ale nikt nikogo nie zmusza do tego zeby mu sie podobal czy wieszal go na scianie.
    nie bylo chetnego profesjonalisty od projektowania kalendarza to zrobil go kompletny laik.
    mozecie sobie teraz w nieskonczonosc wieszac na nim psy i pluc na niego, milej zabawy

    i nastepnym razem prosze o ostrozniejsze obrzucanie oskarzeniami o cenzure

  4. #4
    nin
    Gość

    Domyślnie

    nie bylo chetnego bo nikt nie pytal o chetnego to raz
    dwa to trza bylo zrobic na to konkurs zwyczajnie ci chetnie podeslali by male projekty
    a ankieta i uzytkownicy by wybrali...
    ogolnie bywalo ze kalendarz robilem na poczatku nawet lutego i wszystko bylo git

  5. #5

    Domyślnie

    w watkach organizacyjnych padaly propozycje checi wykonania projektu, ale nikt nie zdecydowal sie poswiecic chwili czasu zeby to zrealizowac, czy ja naprawde za kazdym razem i przy kazdej inicjatywie musze kogos prosic czy blagac o pomoc w temacie, ktory dla niego jest chlebem powszednim...
    czy jesli jakas inicjatywa jest ogolnoforumowa to tak ciezko jest wyjsc z jakas swoja pomoca BEZ PROSZENIA przez innych?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    mozecie sobie teraz w nieskonczonosc wieszac na nim psy i pluc na niego, milej zabawy
    A ja bym chcial sie dowiedziec gdzie go mozna zobaczyc -- oczywiscie JPGi w necie mi wystarcza...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    A ja bym chcial sie dowiedziec gdzie go mozna zobaczyc -- oczywiscie JPGi w necie mi wystarcza...
    Ano wlasnie, tez chetnie bym popatrzyl.
    Pozdrawiam Karol

  8. #8
    nin
    Gość

    Domyślnie

    jest tez to ze np ja za malo wiedzialem o tym kalendarzu i samej organizacji jego tworzenia
    tylko wiedzialem ze taka inicjatywa powstala
    gdyby temat byl przylepiony gdzies w cafenikon to pewnie bym nie przeoczyl
    no ale chyba juz jest po ptokach...

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    nie rozumiem o co Ci chodzi bombel, watek zostal zamkniety, bo po pierwsze dyskusja na ten temat odbiegla od glwonego tematu

    Faktycznie mnie nie rozumiesz... Nie chodzi mi o plucie na cokolwiek, a już zwłaszcza na efekty czyjejś pracy. Napisałem to, wyrażając podziw dla organizatorów przedsięwzięcia (tylko organizatorów).

    Pytam, czy wszystko, co nie jest napisane z pozycji bałwochwalczej i klęczącej będzie od tego roku kasowane? Może w 2007 został dodany jakiś punkt do regulaminu, o którym nie wiem? Spokojnie przyjmuję do wiadomości, że wprowadzono cenzurę - ale dlaczego nie wiem, na jakich zasadach to działa? Co na to prawo (to już Bursa zadawał takie pytanie )?

    Nie jestem złośliwy, po prostu chciałbym wiedzieć na czym stoję.

    I nie przyjmuję argumentu, że tamten wątek nie jest do tego. Skoro tam się pojawiły posty komentujące wydanie (produkcja, papier, sposoby uszlachetnienia, koszty, czas potrzebny na produkcję, sposoby druku, możliwe alternatywne działania i tak dalej) - Twój argument jest jałowy.

  10. #10

    Domyślnie

    temat kalendarza ma swoje dwa osobne dzialy w kategoriach zdjeciowych - jedna otwarta dla wszystkich, druga zamknieta, gdzie dogadywalismy szczegoly przebiegu sesji i co komu bylo potrzebne do wykonania zdjec, juz bardziej wytluszczac dzialow kalendarza nie bylo sensu

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •