Close

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144
  1. #141
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Mogę. Mnie stać i na to, i na to, żeby przeprosić. Ty już i tak uznałeś, że kończysz dwa piętra temu, bo nie masz argumentów. Przyznać się do błędu też nie potrafisz.

    Każdy ma ustalone zdanie na temat sprawy i drugiego, więc faktycznie wypada skończyć. Dobrego samopoczucia życzę, ale i tak je masz, nieprawdaż?

    Żegnam.

  2. #142
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    bombel - musiałes przeoczyć watki szukając kilka stron wstecz.
    by ich nie było, a pojawiły się znowu, musiałby admin przywrócić bazę sql sprzed usunięcia. Ale to by usuneło wszystkie posty wszystkich forumowiczów napisane po tym terminie. Albo musiałby admin lub kyllan przeedytowac bazę sql. Nie wiem po co mieliby sobie zadawc tyle specjalistycznej pracy, to bez sensu. Tym bardziej, że pewnie admin (sorry jesli sie mylę) pewnie by nie potrafił, musiałby to zrobić kyllan. Nieprawdopodobne. Ja mam ponad 2,5 tys watków i jest to wiele stron. Kiedyś tez szukałem czegoś co sadziełm,że będzie jakieś 15 stron wstecz, przeszukiwałem kilka razy i znalazłem to wreszcie jeszcze wiele głebiej (niestety szukałem, a nie pamiętałem daty)

    jak widac niektórzy inaczej rozumieją znaczenie tych samych słów (czy zmiena połozenia to usunięcie?) i może trzeba zacząć od uzgodnienia ich definicji? Bo chyba tylko to w tej chwili sie nie zgadza.

    Dużo i szybko piszecie - moze juz sie nie odnoście do tego? Skończcie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #143
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    Do sailora do watku "wiesz krzysztofie .. czasem mnie dobijasz...." . Możliwym jest to co piszesz. Oczywiscie. Ja mam inne podejscie do tematu, bo mam "skrzywienie zawodowe" albo i co gorsza nawet "traume kalendarzową" Gdybyś musiał wywalić (i zapłacić za wywalone) paletę albo dwie zadrukowanego papieru, bo klient uznał że....( tu wpisz cokolwiek .... Dlatego czasem budze się po nocach z wizją zwrotu całego nakładu, i dlatego coraz niechetniej zajmuje się takimi sprawami, gdzie jest zbyt wiele punktów do których można sie przyczepić, jak sie chce obciąć kasę. Ty dla siebie, czy nawet na sprzedaz oczywiscie że mozesz zrobic kalendarz w jeden wieczór - zero problemu. Patrzyłem na to z innej perspektywy.
    widzisz Krzysztofie ... z mentorskim tonem mowisz ze masz traume kalendarzowa. byc moze tak jest u ciebei jako zawodowca. bo mnie jako amatora jak do tej pory zaden klient towaru jakim byly zdjecia nie zwrocil, a z reguly dzialo sie wrecz przeciwnie. przyklad jednowieczorowej pracy nad layoutem byl jedynie przykladem - doskonale zdaje sobie sprawe ze w wiekszosci przypadkow trwa to o wiele wiele dluzej, tym bardziej ze z reguly staram sie ty nie zajmowac skupiajac sie na zdjeciach (imho jestem lepszym fotografem niz grafikiem wiec wole focic niz dlubac w grafice). jednakze przykladem ze sie da.
    faktycznie patrzymy z innej perspektywy. tyle ze z mojej strony.

    ps. jak sobie pomysle Panowie ile pieknych rzeczy moglo powstac w czasie gdy wylewaliscie na siebei pomyje to zal sciska 4 litery.... proponowalbym naprawde zamkniecie tego watku.

  4. #144

    Domyślnie

    Mogę. Mnie stać i na to, i na to, żeby przeprosić. Ty już i tak uznałeś, że kończysz dwa piętra temu, bo nie masz argumentów. Przyznać się do błędu też nie potrafisz.

    Każdy ma ustalone zdanie na temat sprawy i drugiego, więc faktycznie wypada skończyć. Dobrego samopoczucia życzę, ale i tak je masz, nieprawdaż?

    Żegnam.
    I w tym niewatpliwie przyjaznym duchu, potwierdzajac ze nie mam argumentow na zaden zarzut Bombla i tylko Jego "racje" sa na tym forum wazne, zamykam. Bez cienia zlosliwosci zycze Ci abys "moderowal" inne forum znacznie lepiej niz probujesz to.

    Marta, uszy do gory. Wyjasnilismy wszystko do konca, mimo iz nie wszyscy zrozumieli oczywistosci. Szkoda choc pikolitra Twoich lez!

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •